KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1225 TL
  • 6.6140 TL
  • 7.9069 TL
Kocaeli Zirve
Beleştepe yasak!
Beleştepe yasak!
Güncel
28 Eylül 2019 Cumartesi 14:50

Beleştepe yasak!

Derince İlçe Emniyet Müdürlüğü yarın (29 Eylül Pazar) oynanacak olan Belediye Derincespor- Kocaelispor maçı öncesi ilçede sıkı önlemler aldı.

Edinilen bilgilere göre Derince Stadı'nda "Beleştepe" diye tabir edilen bölgeye kesinlikle seyirci alınmayacak. Maç günü stadyumda bilet satışı yapılmayacak. Alkollü olanlar stada alınmayacak. Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, bu konuda yeşil-siyahlı taraftarları uyardı.

HODRİ MEYDAN'IN AÇIKLAMASI

Büyük Kocaelispor taraftarı; hafta sonu oynanacak Belediye Derincespor - KOCAELİSPOR müsabakasına bir hafta boyunca yapılan görüşmeler sonucunda Büyükşehir Belediye Başkanı TAHİR BÜYÜKAKIN,Derince Belediye Başkanı ZEKİ AYGÜN,Belediye Derincespor Başkanı ve teknik heyetine,Derince İlçe Emniyet Müdürü ALİ FUAT AKTAŞ ve Teşkilatı adına katkılarından dolayı HODRİ MEYDAN Taraftarlar derneği adına teşekkür ediyoruz ..

Not: Beleştepe kesinlikle yasaktır. Biletsiz ve alkollü olanlar stada alınmayacaktır ,aksi halde 6222’ci madde uyarınca cezalandırılacaktır Bu tip olaylardan ve münferit gelenlerden derneğimiz sorumlu değildir, maç biletleri semt temsilcilerine teslim edilecektir..

Büyük KOCAELISPOR taraftarı kendine yakışanı yapacaktır.

HODRi MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞİ..

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ