KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Bellona’nın büyük indirimine Kocaeli’de büyük ilgi!
Bellona’nın büyük indirimine Kocaeli’de büyük ilgi!
Güncel
05 Eylül 2019 Perşembe 13:47
  • 841
  • 0

Bellona’nın büyük indirimine Kocaeli’de büyük ilgi!

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, TV ünitesi ve sehpalarda %70’e varan indirimleri ile Bellona Mobesko’da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Körfez Mobilya bünyesinde 4.800 m2 kapalı alanda hizmet veren bölgenin en büyük Bellona  mağazası, Mobesko Bellona yaptığı son kampanya ile büyük ilgi gördü.

% 70’e varan indirimler Mobesko Bellona’da devam ediyor!

Büyük ses getiren kampanya ile yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, TV ünitesi ve sehpa gibi seçili ürünlerde %50’ye, %60’a ve hatta %70’e  varan indirimler Körfez Mobilya Mobesko Bellona’da devam ediyor.

Bellona’larda zam yok indirim var!

Bellona’nın kampanyasına gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirten Körfez Mobilya’nın sahibi Şenol Başoğul şunları söyledi:’’Yaz günlerinin son zamanlarında gerçekleştirdiğimiz bu kampanya ile yeni evlenecek çiftlere, evini yenileyeceklere sunduğumuz bu fırsatlar ile herkesin yüzü güldü gerçekten. Kaliteli ve marka ürünleri ucuza almanın keyfini yaşayan müşterilerimize siz seçin, gerisini bize bırakın.40 yıllık tecrübemizde yanınızdayız, demiştik. Gerçekten bu kampanya ile amacımıza ulaştık.  Onlar mutlu olunca bizde mutlu oluyoruz. Kampanyamızın son günlerinde herkesi bu kampanyadan yararlanmaları için Mobesko’daki Bellona mağazamıza bekliyoruz.’’dedi.

Adres: Mobesko Mobilyacılar Sitesi A Blok 5-6-7 Kartepe / KOCAELİ

Tel.:0262 373 11 50 -51

 

 

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ