KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Belpet Petrol’den cazip kampanyalar
Belpet Petrol’den cazip kampanyalar
Güncel
04 Kasım 2010 Perşembe 15:03
  • 2770
  • 0

Belpet Petrol’den cazip kampanyalar

Belpet Petrol Ofisi, ücretsiz yıkama yağlama yaparak ve 40 TL’lik alışveriş yapan herkese deterjan hediye ederek müşterilerine cazip kampanyalar sunuyor

Türkiye`nin en güvenilir petrol markası Aytemiz ile çalışan Belpet Petrol, hem kampanyaları hem de güler yüzlü personeliyle Kocaelililer`e hizmet vermeye devam ediyor. Turan Güneş Caddesi Bekirpaşa mevkiinde faaliyet gösteren Abdin Öztürk ve Cemal Berler`in sahibi olduğu Belpet Petrol Şirketi`nin Ankara, Erzurum, Iğdır ve Kocaeli gibi birçok ilde istasyonu bulunuyor. Belpet Petrol Ofisi yakın zamanda çeşitli illerde de petrol istasyonu açmayı planlıyor. “Kendimi bildim bileli bu işin içindeyim” diyen Abdin Öztürk, şunları söyledi:
 

200 KİŞİ İSTİHDAM EDİLİYOR
“Biz bir aile şirketiyiz. Kocaeli`nde 2 adet petrol istasyonumuz daha bulunuyor. 2008 yılına kadar Iğdır`da ikamet ediyordum. Buraya geldiğimde Kocaeli`nin iyi bir yatırım ili olduğunu düşündüm ve burada işimi ilerletmek istedim. Biz Belpet Petrol Şirketi olarak, istihdam sağlamaya çok önem veriyoruz. Şu anda 200 kişiye ekmek veriyoruz. Bu bizim için çok önemli bir konu. Ekmek verdiğimiz kişiler ailelerini geçindiriyor. En zor zamanlarda bile büyük firmalar personel çıkarırken biz maaşlarına zam yaptık. Bu felsefeyle çalıştık ve bundan sonra da bu felsefeyle çalışmaya devam edeceğiz”
 

200 GRAM DETERJAN HEDİYE
Belpet Petrol Şirketi, bir Türk firması olan Aytemiz ile çalışıyor. Bu konunun üzerinde duran Öztürk, “Bir Türk şirketi ile çalışmaya çok önem veriyoruz. Bu bizim için oldukça önemli” dedi. Petrol istasyonun müşteri memnuniyetine verdiği önem ise gerçekleştirilen kampanyalarla ortaya çıkıyor. Belpet Petrol Ofisi, müşterilerine ücretsiz yağlama ve yıkama imkanı da veriyor. Market hizmeti de veren petrol şirketinde ayrıca 40 TL`lik alışveriş yapan herkese 200 gram ABC marka deterjan hediye ediliyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ