KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Bem-Bir-Sen’de başkan değişmedi
Bem-Bir-Sen’de başkan değişmedi
Güncel
24 Ekim 2010 Pazar 16:58
  • 1145
  • 3

Bem-Bir-Sen’de başkan değişmedi

Bem Bir-Sen’in kongresinde başkanlık için 2 aday yarıştı. 2 dönemdir başkanlık yapan Sadican Aygen 122 oy alarak güven tazeledi

4. olağan kongresini gerçekleştiren Memur-Sen`e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Kocaeli Şubesi`nde başkan değişmedi. Leyla Atakan Kongre ve Kültür Merkezi`nde yapılan kongrede 2 dönemdir şube başkanlığı yapan Sadican Aygen ve Gölcük Belediyesi Gelir Müdürlüğü`nde çalışan Recep Adıbelli yarıştı. Recep Adıbelli`nin sadece başkanlığa, Mehmet Yayla`nın ise yönetim kurulu üyeliğine aday olduğu kongrede 122 oy alan Sadican Aygen, 6 kişilik çarşaf listesiyle seçimi kazandı.
 

 

LİSTE DELİNMEDİ

Gölcük Belediyesi Gelir Müdürlüğü`nde çalışan Recep Adıbelli 17 oyda kalırken yönetim kuruluna aday olan Mehmet Yayla 60 oy aldı. Toplamda 9 kişiden oluşan yönetim kurulu listesinde Sadican Aygen`in delinmeyen listesinde Fevzi Karataş, Faruk Zihni, Mehmet Gökkaya, Hicabi Bulut, Aziz Kılıç ve Kenan Demir yönetim kuruluna girerken boş bırakılan iki kişilik kontenjan nedeniyle Mehmet Yayla ve Recep Adıbelli de yönetimde kendisine yer buldu. 145 kişinin oy kullandığı kongrede 122 oy alan Sadican Aygen, 3 kez başkan seçildi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ