KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Berberler odasından zam açıklaması
Berberler odasından zam açıklaması
Güncel
24 Mayıs 2019 Cuma 11:41
  • 1002
  • 0

Berberler odasından zam açıklaması

Kocaeli Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkan Mustafa Bozkurt, 2019 yılı için çıkan yeni fiyat listesini açıkladı. Bozkurt “Yaşanan fiyat artışları sektörümüzü de bu anlamda etkilemiştir” dedi.

Kocaeli Berberler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkan Mustafa Bozkurt Fuar İçi Sivil Toplum Merkezi’nde düzenledi. Bozkurt yaptığı basın açıklamasıyla 2019 yılı için yeni çıkan fiyat listesini açıkladı.. 

Bozkurt,“Gönül isterdi ki sektörümüzde ve genel harcamalarımızda yaşanan bu fiyat artışları olmasaydı. Ve bizler de bu düzenlemeye mecbur kalmasaydık. Zira gerçekleşen bu tür fiyat artışları tüketicilerimizi olduğu kadar hizmet sektöründe olan bizleri de olumsuz etkilemektedir. Ben eminim ki esnaflarımız tarifedeki değişikliği müşterisine söylerken sıkılarak söyleyecektir” ifadelerini kullandı.

Bozkurt “Bir önceki çıkan tarifemiz 10 Kasım 2017 tarihinde çıkmış ve uygu1amaya başlanmıştı” diyen Bozkurt,“Aradan geçen 2 yıla yakın süre içinde üyelerimizin temel harcamaları ve gene1 giderlerindeki artışlar (Bağkur, sigorta, işyeri kirası, su, elektrik, ulaşım, teme1 gıda, kozmetik ürünler v.b gibi fiyatların artması neticesinde giderlerini karşılayamaz hale gelmişlerdir. Üyelerimizden gelen tarife talepleri doğrultusunda hazırlanan yeni tarifemiz, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 21 Mayıs tarih, 06 sayılı kararıyla onaylanarak, uygulamaya geçmiştir” şeklinde açıklamasını sürdürdü.

Bozkurt sözlerinin sonunda yeni tarife fiyatlarını açıklayarak “Üyelerimiz yeni tarifelerini 27 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Odamızdan temin edebilirler. Yeni Tarifemiz aşağıdaki gibidir. 3.sınıf eski tarifede saç kesimi 15,00 TL iken, saç kesimi yeni tarife de 18,00 TL,  2. sınıf eski tarifede saç kesimi 18,00 TL iken, saç kesimi yeni tarifede 22,00 TL, 1. sınıf eski tarifede saç kesimi 20,00 TL iken, saç kesimi yeni tarifede 25,00 TL, lüks eski tarifede saç kesimi 35,00 TL iken, saç kesimi yeni tarifede 40,00 TL o1muştur. Bu fiyatlara saç yıkama ve özel istekler ayrıca eklenecektir” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ