KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Berberlerde Seçim BAŞLADI
Berberlerde Seçim BAŞLADI
Güncel
18 Şubat 2018 Pazar 14:04

Berberlerde Seçim BAŞLADI

Kocaeli Berberler Odası’nın 8’inci Olağan Kongresi Birlik İş hanında bugün gerçekleşirken iki aday kongre de aday oldu.

Kocaeli Berberler Odası’nın 8’inci Olağan Kongresi Birlik İş Hanında yapıldı. İki adayın olduğu kongre de mevcut başkan Mustafa Bozkurt ile İsmail Fidan adaylığını gösterdi.  Kongre de 394 üyenin oy kullanma hakkı olacak. Ayrıca 6 yönetim kurulu ve 3 denetim kurulunun seçilmesi gerekiyor.

 

Kongrenin gerçekleştirildiği Birlik İş Hanına birçok oda temsilcisi geldi. Gelen oda temsilcileri ise Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş,  Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük, Kahveciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, Marangozlar Odası Başkanı Orhan Arguner, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Minibüs ve Otobüsçüler Başkanı Mustafa Kurt, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim.

 

Berberlerin olağan kongresinde ise en çok konulan Mevcut Başkan Mustafa Bozkurt’un esnafa fikir sormadan bay ve bayan kuaförlerin haftada 1 gün işyerlerini kapatma konusu için Kocaeli Valiliğine dilekçe vermesi oldu.  Konuşma yapan Bozkurt “Meslek mensubu arkadaşlarımızın güven ve desteğiyle yeni dönemde de aynı anlayış ve günün şartlarına uygun projelerle görev yapacağımızı belirtiyorum. Zaman içerisinde Pazar tatilinin ne kadar gerekli olduğunu üyelerimiz anlayacaktır. Arkadaşlarım adına sevgi ve saygılarımızı sunuyorum” dedi.

 

Mevcut Başkan Mustafa Bozkurt’tan sonra konuşan İsmail Fidan ise “Artık tabldotçu, milyoncu berberleri göremeyeceğiz. Ekmeğimizi eşit şekilde paylaşarak bu Kocaeli’de örnek bir yönetim olacağız. Fiyat ayrıştırmasından dolayı birçok üyemiz mağdur edilmiş. Mevcut yönetimin artık yorulduğunu, gençlerin önünün açılmasını temenni ediyorum.”

 

Mustafa Bozkurt’un Yönetimi

Hasan Yüce, Bülent Çoban, Oğuzhan Arda, Mustafa Öz, Erkan Mutlu, Mahmut Tokgöz

 

Denetim Kurulu

Metin Mem, Rasim Uyan, Ekrem Kalkan

 

İsmail Fidan’ın Yönetimi

Mustafa Ocak, Şahin Uzer, Gökhan Demirtaş, Turhan KURHAN, Emrah Bağı,  Serkan Korkmaz,

 

Denetim Kurulu

Engin Uysal, Murat Altundağ, Ceyhun Özcan

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu