KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bıçaklama sanığına hapis cezası
Bıçaklama sanığına hapis cezası
Güncel
29 Aralık 2011 Perşembe 13:11
  • 1229
  • 0

Bıçaklama sanığına hapis cezası

Alikahya Gedikli Köyü’nde geçtiğimiz yıl meydana gelen olayda bir kişiyi bıçaklayan sanığa 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi

11 Eylül 2010 tarihinde Alikahya Gedikli Köyü`nde çıkan tartışma sonrasında bir kişiyi bıçaklayan sanığı hapis cezası verildi. Gedikli Köyü`nde bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışma sonrasında Okan Yetimaslan, Hazım Çetin`i bıçakla yaraladı. Olayın ardından Okan Yetimaslan ile birlikte Eser Ersin, Nurettin Yetimaslan, Metin Şengül ve Bülent Öztürk hakkında dava açıldı.


3 YIL 1 AY 15 GÜN HAPİS CEZASI

Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından görülen davada karar çıktı. Davaya tutuksuz olarak yargılanan sanık Okan Yetimaslan ile birlikte avukatı İhsan Çetinkaya katıldı. Avukat Çetinkaya yaptığı savunmasında “müvekkilim olay sırasında kendisini korumuştur. Bu nedenle de beraatini talep ediyorum” dedi. Mahkeme Eser Ersin, Nurettin Yetimaslan, Metin Şengül ve Bülent Öztürk`ün beraatine karar verirken, bıçaklama olayını gerçekleştiren Okan Yetimaslan`a ise 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ