KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Bilgi Köprüsü’ndeki öğrencilerin parti keyfi
Bilgi Köprüsü’ndeki öğrencilerin parti keyfi
Güncel
26 Aralık 2012 Çarşamba 10:53
  • 1159
  • 0

Bilgi Köprüsü’ndeki öğrencilerin parti keyfi

Bilgi Köprüsü Etüt Merkezi tarafından ‘Öğrenci Motivasyon Günleri’ kapsamında 1. ve 8. sınıf arasındaki tüm öğrencilerine yönelik düzenlenen Red Party eğlencesiyle öğrenciler stres attı

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Etüt Eğitim Koordinatörü Neslihan Altınsoy, bu sene 1. ve 8. sınıflar arasında eğitim alan tüm öğrencilere Red Party düzenledi. Okul yönetimi, amaçlarının çocukların motivasyonunu sağlayarak yazılı ve sınav kaygılarından uzak farklı bir atmosferde eğlenmelerini sağlamak olduğunu belirtti. Partiye birbirinden şirin kostümleriyle katılan öğrenciler, öğretmenleriyle beraber kırmızı renkli şapka, maske, balon ve düdükleriyle dans ederek şarkılar söyleyip oyunlar oynadı.

 
BOL MÜZİKLİ
Kurumun etkinlik salonunda gerçekleşen Red Party, düzenlenen renkli yarışmalar, açık büfe aperatif yiyecekler ve bol müzikli eğlenceyle çocukların istekleri doğrultusunda ilerledi. Program kapsamında öğrencilerle öğretmenler sandalye kapmaca yarışması, balon patlatmaca ve farklı oyunlarla hoş bir zaman geçirdi. Red Party eğlence programında öğrencilere kurum tarafından temin edilen yeni yıl hediyeler takdim edildi. 
 
BELGE VERİLDİ
Red Party eğlencesinin ardından genel deneme sınavında dereye giren öğrencilere kurum kurucusu Ali Korkmaz, etüt merkezi müdürü Ahmet Eryılmaz ve etüt eğitim koordinatörü Neslihan Altınsoy tarafından Işınsu Taşdemir, Kerem Çemenç, Emir Kaan Mungan, Zeynep Kaya, Eren Kablay, Bilge Yüce, Sıla Zavotcu, Miray Kutluer, Dilay Kaynak, Yiğithan Uysal, Doğa Türker, Zehra Ercan, Halenur Özel, Dila Ceren Köybaşı, Mert Eren Kaya ve Sedef Gizem Gürbüz`e başarı belgesi verildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ