KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Bilgi Köprüsü’nden ailelere kolaylık
Bilgi Köprüsü’nden ailelere kolaylık
Güncel
05 Aralık 2012 Çarşamba 15:17
  • 1225
  • 0

Bilgi Köprüsü’nden ailelere kolaylık

Geçtiğimiz eylül ayında çocuklara yönelik eğitim zincirine kreş halkasını ekleyen Bilgi Köprüsü, şimdi kreş bakımı içine oyun gruplarını da katarak ailelere büyük kolaylık sağlıyor

Yenişehir Mahallesi Karanfil Sokak`ta açılan Bilgi Köprüsü Kreş, yenilikleriyle farklılık yaratmaya devam ediyor. Kreş bakımı içine oyun grubunu ekleyerek bilinen yöntemler dışında farklı uygulamalar oluşturuyor. Oyun grubu çocukları oynayarak hem öğreniyor hem de eğleniyor. Gün içinde acil işi çıkan ve sıkışan aileler çocuklarını Bilgi Köprüsü`ne günübirlik bırakarak rahat nefes alabiliyor.

 
PAZAR HARİÇ
Sabah 07.30`dan akşam 19.00`a kadar açık olan ve 0-3 yaş arası çocuklara bakan Bilgi Köprüsü Kreş`in içindeki oyun grupları, iki kademeden oluşuyor. Pazar günleri hariç her gün hizmet veren Bilgi Köprüsü Kreş Oyun Grubu, saat 10.00-12.30 arası çocuklara oyun dünyasını yaşatırken, cumartesi günü ise saat 13.30-16.00 arasında da minikleri oyun grubuna alıyor.
 
3 AŞAMAYLA
Bilgi Köprüsü Kreş Oyun Gurubu`nun konsepti 3 aşamalı halde uygulanıyor. İlk aşamada çocukların uyum sağlamasına yardımcı olabilmek için bireysel randevular veriliyor. 2. aşamada alıştırma öğretmeni ve çocuğa bir başka oyun arkadaşı daha eşlik ediyor. Son olarak ise 3. aşamada çocuk oyun grubundaki 7-8 çocukla oyun gurubu aktivitelerine zevkle katılmaya başlıyor.
 
LİSTE KABARIK
Oyun gurubu süresi tam gün, yarım gün ve minimum saatlik etkinliklerle başlıyor. Bir günlük etkinlik içinde kukla odasıyla birlikte gün başlıyor. Devamında ise eğlenceli boya zamanı, jimnastik zamanı, oyuncak dünyası, zihinsel gelişim egzersizleri, İngilizce ve oyun hamurları yer alıyor. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ