KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ’NDEN ÜCRETSİZ EĞİTİM İMKANI
BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ’NDEN ÜCRETSİZ EĞİTİM İMKANI
Güncel
11 Ocak 2019 Cuma 09:34
  • 2358
  • 0

BİLGİ KÜPÜ KOLEJİ’NDEN ÜCRETSİZ EĞİTİM İMKANI

Bilgi Küpü Okulları Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 12- 13 Ocak 2019 tarihlerinde 8,9, 10, 11. Sınıfların katılacağı %100 eğitim burslu okuma imkanıyla bursluluk sınavı düzenleyecek.

Sınava Anadolu lisesi için mevcutta 8,9,10 ve 11. Sınıflarda okuyan öğrenciler ve Fen Lisesi için mevcutta 8 ve 9. Sınıflarda okuyan tüm öğrenciler girebilecek.Sınav yeni müfredatla uyumlu şekilde olacak. Bu nedenle öğrenciler hem yenisınav sisteminde kendilerini görecekler hem de sınava katılan Kocaeli’ndeki tümöğrenciler içerisindeki yerlerini görebilme imkanına sahip olacaklar. Ayrıcasınava giren tüm öğrenciler elde ettikleri başarılara göre %100 den %20’yekadar ücretsiz eğitim olanağı ile kayıt yaptırabilecekler.

SINAVA BAŞVURU İÇİN
Tamamen ücretsiz olarak girilecek bursluluk sınavına kayıt olmak için, www.bilgikupu.com.tr adresi ve 0262311 0 111 numaralı telefondan kayıt yaptırılabilecek.

 

DİĞER HABERLER

Kocaeli iş dünyası, ticaretin itici gücü  ‘Kefalet sigortasıyla’ tanıştı

Kocaeli iş dünyası, ticaretin itici gücü ‘Kefalet sigortasıyla’ tanıştı

Kocaeli Ticaret Odası’nın, Quick Sigorta işbirliğiyle düzenlediği Finansal Sigortalar Toplantısı’nda, Kocaeli iş dünyası özellikle özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hayata geçirilen ‘Kefalet Sigortası’yla tanıştı. Türkiye’de bir ilk olarak firmalar ihalelere katılırken teminat mektubu yerine Quick Sigorta Kefalet Sigortası kapsamında düzenlenen kefalet senetlerini sunabiliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ