KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Bilgievinde velilerin diploma sevinci
Bilgievinde velilerin diploma sevinci
Güncel
29 Kasım 2012 Perşembe 13:09
  • 766
  • 0

Bilgievinde velilerin diploma sevinci

Karamürsel Alp Bilgievi’ndeki açık ilköğretim kursuna katılan Fatma Okur, sınavlarını başarı ile vererek mezun oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren bilgievleri, çocukların yanı sıra velileri de eğitim çatısı altında toplamaya devam ediyor. Velilere yönelik açılan açık ilköğretim açık lise kurslarına katılan Fatma Okur, burada gördüğü kurs sayesinde ilkokul diploması almaya hak kazandı. Okur, mezuniyet sevincini Bilgievi eğitmenleriyle paylaştı. 

 
KURSU TAMAMLADI
Bilgievlerinde açılan açık ilköğretim açık lise kursları çerçevesinde vatandaşlara haftanın iki günü Türkçe, matematik, fen ve teknoloji ile İngilizce dersleri veriliyor. Fatma Okur Karamürsel Alp Bilgievi`nde açılan açık ilköğretim açık lise kurslarına yazıldı. Haftanın iki günü derslere gelen Okur, sıkı ve disiplinli çalışması sonucunda kursu başarıyla tamamladı. 
 
İKİNCİ EVİMİZ OLDU
Girdiği sınavlarda başarısını taçlandırarak ilkokul diploması almaya hak kazanan, bilgievi öğrencilerinden Rabia ve Ali Okur`un annesi olan Fatma Okur, mutluluğunu eğitmenleriyle paylaştı. Karamürsel Alp Bilgievi`nin ailesi üzerinde önemli etkisi olduğunu söyleyen Okur, buranın adeta ikinci evleri olduğunu ifade etti. Ev hanımlarına örnek olan Fatma Okur, okumanın yaşı olmadığını da gözler önüne serdi. 
 
KURSLAR SÜRÜYOR
Bilgievlerinin çocukların yanı sıra velilerin de yanında olduğunu ifade eden Okur, “Burada açılan kurs sayesinde ilköğretim derslerinin hepsini vererek mezun oldum. Bana yardımcı olan tüm öğretmenlerime ve bilgievi ailesine teşekkür ediyorum” dedi. Bilgievlerindeki açık ilköğretim ve açık lise kursları devam ediyor. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlar kendilerine en yakın Bilgievi`ne giderek başvuru yapabiliyor.  
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ