KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Bilgievinden Kandıra’daki kardeşlerine 3 bin 550 kitap
Bilgievinden Kandıra’daki kardeşlerine 3 bin 550 kitap
Güncel
18 Aralık 2012 Salı 12:17
  • 661
  • 0

Bilgievinden Kandıra’daki kardeşlerine 3 bin 550 kitap

Topladıkları 3 bin 550 kitabı Kandıra’daki kardeşlerine götüren bilgievi öğrencileri, okula bir kütüphane kazandırdı

Büyükşehir Belediyesi Bilgievi öğrencileri toplumsal birliktelik, paylaşım ve sevginin anlamını gerçekleştirdikleri davranışlarla ortaya koyuyor. Öğrenciler, geçtiğimiz günlerde başlattıkları kitap toplama kampanyasıyla da bu davranışlarını adeta taçlandırdı. Bilgievlerinde başlatılan kampanya sonucunda toplanan 3 bin 550 kitap, Kandıra Koca Kaymaz Yunus Emre Ortaokulu`na bağışlandı. Toplanan kitapları kendi elleriyle kardeşlerine götüren bilgievi öğrencileri burada bir kitaplık oluşturmanın mutluluğunu yaşadı. 

 
MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR
Bilgievi öğrencilerinin anlamlı davranışı Kandıra Koca Kaymaz Yunus Emre Ortaokulu öğrenci ve yöneticilerini çok sevindirdi. Okul müdürü Seyfettin Elmastaş, bilgievi öğrencilerinin hassasiyeti ve anlamlı davranışı için teşekkür etti. Bilgievi sayesinde önemli bir kütüphaneye kavuştuklarını söyleyen Elmastaş, “Böylesine duyarlı bir davranış bizi çok mutlu etti. Bugün bu çocuklar önemli bir sevgi ve paylaşım örneği gösterdi. Bilgievi öğrencilerine ve onları yetiştiren eğitmenlerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 
 
BİLGİEVİ İSTEDİLER
Kandıra Koca Kaymaz Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri ise bilgievi öğrencilerinin dostluk ve sevgi dolu yaklaşımı karşısında oldukça duygulandı. Öğrenciler, bilgievindeki kardeşlerinin kendileri için hazırladığı kütüphane için teşekkür ederek Kandıra`da da bir bilgievi açılmasını istediklerini söyledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ