KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Milli Kahramanlar Bizim Sınıfta Projesi Derince ve Körfez’de…
Milli Kahramanlar Bizim Sınıfta Projesi Derince ve Körfez’de…
Eğitim
14 Nisan 2010 Çarşamba 18:09
  • 1456
  • 0

Milli Kahramanlar Bizim Sınıfta Projesi Derince ve Körfez’de…

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Milli Kahramanlar Bizim Sınıfta Projesi son olarak Derince ve Körfez’de bulunan okul yöneticilerine anlatılacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğü`nün özel projesi olan Bizim Kahramanlar Bizim Sınıfta Projesi üç hafta boyunca ilçelerde anlatıldı. Proje ekibi Derince`de sunum yaptıktan sonra, son olarak Körfez`de bir çalışma yapacak. Projede yer alan hedef ve yöntemler ilçelerde ilköğretim okul müdürlerine ve anasınıfı müdürlerine anlatılıyor. İl MEM Müdür Yardımcısı Hayati Aydın başkanlığındaki çalışmayı İl MEM AR-GE birimi sürdürüyor.

HAFTAYA KİTAPLAR DAĞITILACAK
Proje Derince saat 09.00 ile 12.00 arasında  Sabancı Ortakları ve Çalışanları İ.Ö.O. Konferans Salonu`nda, ilçede bulunan ilköğretim ve anasınıfı müdürlerine anlatılacak. Proje ekibi Körfez ilçesinde bulunan müdürlerle bir araya gelecek. Yarın Körfez Mimar Sinan İ.Ö.O. Konferans Salonu`nda aynı saatlerde yapılacak olan eğitimle Körfez müdürleri bilgilendirilecek. AR-GE biriminin Körfez çalışmasıyla projenin ilçelerde anlatımı sona erecek. Daha sonra her anasınıfı öğretmenine milli kahramanı anlatan bir öykü kitabı, bir CD, 2 adet de poster dağıtılacak.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ