KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Bostan’a saldıranları Ünlü mü gönderdi?
Bostan’a saldıranları Ünlü mü gönderdi?
Güncel
05 Temmuz 2019 Cuma 12:51
  • 1897
  • 0

Bostan’a saldıranları Ünlü mü gönderdi?

Cefa Vinç’in sahibi aynı zamanda kentin yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Faruk Bostan, dün İzmit Endüstri Meslek Lisesi’nin arkasında 8 kişinin saldırısına uğradı.

Saldırganların 41 FP 313 Plakalı Volswagen Jetta ve 35 AH 207 Plakalı Doblo araçla kaçtıkları belirlenirken, araçların MHP Kartepe İlçe Başkanı Nihat Kalender ile İbrahim Tura’ya ait olduğu öğrenildi. Faruk Bostan Saraybahçe Polis Karakolu’nda verdiği ifadede olayı MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ile Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender’in yaptırdığını dile getirip şikayetçi oldu.

DAHA ÖNCE DE BİR PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Faruk Bostan daha önce sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunmuş, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün Bostan’a ait iş yerini bastırdığını söylemişti. Hatta Faruk Bostan, Aydın Ünlü’nün başkaları aracılığıyla kendisini aratıp telefon üzerinden sürekli küfürler ettiğini de iddia etmişti.

İşte o paylaşım;

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ