KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Böylede pantolon kurutulmaz ki…
Böylede pantolon kurutulmaz ki…
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 10:58
  • 2700
  • 2

Böylede pantolon kurutulmaz ki…

İş çıkışı ıslak pantolonlarını kurutmak için aracın arka bagajına asan sürücü cezadan kurtulamadı. Pantolonun, araç plakasını kapattığı gerekçesiyle sürücüye ceza kesildi

Gebze`de ilginç bir olay meydana geldi. 34 SKE 76 plakalı araç sürücüsü ve beraberindeki şahısların, ıslak pantolonu arka bagaja asması polisi harekete geçirdi. Alınan bilgiye göre, araç arka bagajına asılı bir pantolonla trafikte seyir halindeydi. Aracı o şekilde gören vatandaşlar ihbarda bulunarak durumu polise bildirdi. Şahısların, 34 SKE 76 plakalı araç arka plakasını bir pantolon ile gizlediği iddia edildi.“KURUTMAK İÇİN ASTIK”
Kısa süre içerisinde olay yerine gelen polis, aracı Gebze yakınlarında durdurdu. Bu halde trafiğe çıkan aracın içerisinde bulunan şoför ve iki arkadaşı polise, “İşten geliyoruz, pantolon ıslaktı kurusun diye aracın bagajına astık.`` dedi. Polis bu olay Karayolları Kanunları`na aykırı olduğu için şoföre para cezası kesti ve aracın içerisinde bulunan kişilerin GBT`lerini inceledi. Şahıslar incelemelerin ardından serbest bırakıldı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ