KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Bozkurt, oğlunu evlendirdi
Bozkurt, oğlunu evlendirdi
Güncel
08 Ekim 2012 Pazartesi 11:09
  • 1647
  • 0

Bozkurt, oğlunu evlendirdi

Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt’un oğlu Yasin Bozkurt, Binnaz Balaban’la hayatını birleştirerek evliler kervanına katıldı

Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt ve ev hanımı Zeynep Bozkurt`un Kalibre Boru`da çalışan yakışıklı oğulları Yasin Bozkurt, Pirelli`de çalışan Halil Balaban ve ev hanımı Emine Balaban çiftinin Balaban Isı Cam`da çalışan güzel kızları Binnaz Balaban`la dünya evine girdi. Genç çiftin mutluluğuna ortak olan yakın akraba ve dostları, müzisyenin çaldığı hareketli şarkılarla coşarak gelin ve damada pistte eşlik etti. 

 
NİKAH KIYILDI
28 yaşındaki Yasin Bozkurt ve 26 yaşındaki Binnaz Balaban`ın nikahını Kartepe Belediyesi Evlendirme Memuru Hasan Çelik kıyarken, genç çifte yakınları Muhammet Balaban, Özlem Şen, İbrahim Aydın ve Orhan Bozkurt şahitlik etti. Çift, nikah akdinin gerçekleşmesinden sonra bu mutlu günü kendilerine özel yapılan bir pastayı keserek tatlandırdı. Bozkurt çifti, tören boyunca aileleri ve yakınlarıyla birlikte gönüllerince oynayarak mutluluklarını gösterdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ