KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Bu kez eczacılar kazanacak!
Bu kez eczacılar kazanacak!
Güncel
16 Ekim 2012 Salı 16:27
  • 1574
  • 0

Bu kez eczacılar kazanacak!

Kocaeli Eczacılar Odası ile Finansbank, ‘Kazanan Eczacı’ adıyla bir protokol imzaladı. Protokolle birlikte eczacılar banka ve alışveriş işlemlerinde kazanç sağlayacak

Kocaeli Eczacılar Odası ile Finansbank, ‘Kazanan Eczacı` adıyla bir protokol imzaladı. Oda binasında başkan Sinan Usta`nın ev sahipliğinde gerçekleşen imza törenine; Finansbank Bölge Müdürü Kenan Uçar, genel müdürlük işletme bankacılığı bölüm müdürü Barış Gülcü, Körfez şube müdürü Muzaffer Günaltay, işletme bankacılığından Didem Eskin ve Merve Şenödeyici katıldı.

 
13 BİN TL`YE KADAR 
Protokol kapsamında odaya üye eczacılara ‘VadeKart` adında ticari avantajlar sağlayan bir kart verilecek. Bu kapsamda kartla birlikte eczacılar BP Petrol Ofisi`nden her akaryakıtta yüzde 10 indirim alacak. Eczaneler, SGK alacaklarını banka hesabına yönlendirmeleri sonucunda pos, çek VadeKart gibi bankacılık ürünlerini kullandıkça yılda 13 bin TL`ye kadar parapuan kazanacak.
 
SIKINTI YAŞIYORDUK
Otomatik fatura, vergi/SGK ödemeleri, banka çek karnesi gibi birçok işlemde kolaylık ve kazanç suna kart hakkında konuşan oda başkanı Usta, eczacıların son günlerde ekonomik sorunlar yaşadığını belirterek, “Eczacılarımıza ekonomik ve ticari açıdan katkı saplayan bir paket hazırlayan Finansbank ile yaptığımızın anlaşmanın sıkıntıları biraz olsun azaltmasını umuyoruz” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ