KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Bu yarışmayı yapamazsınız!
Bu yarışmayı yapamazsınız!
Güncel
14 Eylül 2010 Salı 17:41
  • 3323
  • 7

Bu yarışmayı yapamazsınız!

Federasyon başkanı İnkilap Obruk, “Bizden izin almadan mahalle maçı bile düzenleyemezsiniz” diyerek İzmit Belediyesi’ni son kez uyardı

‘KORSAN` YARIŞMA
16-19 Eylül tarihleri arasında Gölkay Park`ta ‘Avrupa Su Kayağı Şampiyonası ve Dünya Kupası` düzenlemeye hazırlanan İzmit Belediyesi`ne, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı İnkilap Obruk`tan son uyarı geldi. Belediyenin düzenlediği yarışmayı ‘korsan` olarak nitelendiren Obruk, iptali için Kocaeli Valiliği`ne resmi bir yazıyla başvuruda bulunduklarını açıkladı.
 

DOĞAN`I ELEŞTİRDİ
İstanbul`da düzenlediği basın toplantısında İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ı sert bir dille eleştiren Obruk, “İzmit Belediyesi büyük bir yanlış yapmıştır. Federasyon olarak Avrupa Tahkim Kurulu`na başvurumuzu yapacağız. Ortada çok ciddi bir hukuksuz davranış var. Bu hukuksuz anlayışa asla müsaade etmeyiz. Nevzat Doğan`ı aradım, uyardım, ama bildiğini okudu” dedi.
 

MAHALLE MAÇI BİLE OLMAZ
Federasyon başkanı Obruk, şöyle devam etti: “İzmit Belediyesi bizden izin almadan Gölkay Park`ta mahalle maçı bile düzenleyemez. Yarışma düzenlemeniz için tek kural federasyondan izin almanızdır. Bu tür aldatmacalar Türk sporuna zarar verir. İstenmeyen bir durum olursa İzmit Belediyesi bunun altından kalkamaz.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ