KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Bu yol plaka söküyor
Bu yol plaka söküyor
Güncel
19 Aralık 2011 Pazartesi 14:01
  • 4582
  • 3

Bu yol plaka söküyor

D-100 Karayolu ile demiryolu arasında kalan yan yolu kullanan sürücüler, su birikintisi yüzünden sıkıntı yaşıyor. Buradan geçen araçların plakaları düşüyor

İzmit Merkez Bankası karşısında, D-100 Karayolu ile demiryolu arasında kalan yan yolda biriken su nedeniyle sürücüler zor anlar yaşıyor. Köprünün altından geçerek ana yola girmeye çalışan sürücüler, karanlığın da etkisiyle yaklaşık 20 metre uzunluğundaki su birikintisinde büyük sıkıntı çekti. Su birikintisinden geçmeye çalışan bazı sürücülerin araçlarının plakaları düştü. Bazı sürücüler ise su birikintisinin ortasında kaldı. Yoldan geçerken aracının plakası düşen Okumuşlar GSM Center`ın sahibi Burak Okumuş, duruma isyan etti.
 

SUYA GİRİP BULDU
Okumuş, “Su birikintisini göremediğimiz için orada kaldık. Aracımın plakasının düştüğünü fark edince, plakayı aramak için suya girdim. O sırada başka araçlara ait plakaları da buldum. Buradan geçmek hem çok tehlikeli hem de çok sıkıntılı. Artık buraya bir çözüm bulsunlar. Hepimiz mağdur oluyoruz” dedi. Okumuş`un bulduğu 34 AR 8135, 41 AÇ 604 ve 41 AN 295 plakaları ise sahiplerini bekliyor. Bir başka araç daha yoldan geçmek isterken takılıp kaldı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ