KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Yağmur’dan Kocaelispor’a jest
Yağmur’dan Kocaelispor’a jest
Kocaelispor
03 Nisan 2010 Cumartesi 15:38
  • 2284
  • 0

Yağmur’dan Kocaelispor’a jest

Ligden düşmesi kesinleşen Kocaelispor’a kent esnafları sırayla moral yemeği vermeye başladı. Kartalspor hazırlıklarını tamamlayan Kocaealispor, Yağmur Et Lokantası’na misafir oldu

YEMEĞE BÜYÜK İLGİ OLDU
Ligden düşen Kocaelispor`ada yemek trafiği yaşanmaya başladı. Yeşil-Siyahlılara esnaflar sahip çıkmaya başladı. Narin Lahmacun Salonu, Marmara Et Balık Restaurant, Yahya Kaptan İzmit Hanımeli Etiğim Kültür Merkezi yanında bulunan Maçka Et ve Balık Restaurant ve Seka Park`ta bulunan Yağmur Et Lokantası`nda bir araya geldi.

FUTBOLCULAR TAM KADRO
Kocaelisporlu futbolcular keyifli bir zaman geçirdi. Kocaelispor kafilesinde 42 kişilik bir kadro ile yemeğe katılan yeşil siyahlı ekipte Teknik Direktör Çoşkun Demirbakan, Yardımcı antrenörler Soner Alp, Kaleci antrenörü İsmail Güney, Altyapı Koordinatörü Necip Öztaş, Genel menajer Cengiz Sert, Tesis Müdürü Yahya Okcan, takımın bütün işlerini gören malzemeciler ve futbolcular tam kadro olarak yemeğe katıldılar.

İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER
Kocaelispor`a verilen yemek zincirine bu kez Seka Parkta bulunan ve devamlı yeşil siyahlıların maçlarına da giden Yağmur Et Lokantası sahipleri Doğan Şimşek ve Oğlu İrfan Şimşek tarafından önceki akşam yine Seka Parkta ağırlandı. Oynanacak olan Kartalspor maçı öncesinde yeşil siyahlı futbolculara biraz olsun moral verdi.

DOĞAN ŞİMŞEK`E TEŞEKKÜR
Dostluk içinde geçen yemekte teknik heyet ve futbolcular yemeği veren Yağmur Et Lokantası sahipleri Doğan Şimşek ve oğlu İrfan Şimşek`e teşekkür etti. Kocaelispor`un takım kaptanı Serdar Topraktepe`nin hayranı olan Yağmur Et Lokantası`nın ustası Murat Öziş ile kızı Ayşen Öziş yemek sonrası Serdar Topraktepe`ye ilgi gösterdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ