KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bülent Ortaçgil kulakların pasını sildi
Bülent Ortaçgil kulakların pasını sildi
Güncel
22 Aralık 2011 Perşembe 12:56
  • 795
  • 0

Bülent Ortaçgil kulakların pasını sildi

Türk Müziği’nin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil, Sabancı Kültür Merkezi’nde verdiği konserle sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı

Mask Organizasyon, önemli bir etkinliğe daha imza attı. Kentin kültür sanat yaşamına hareketlilik kazandıran Mask Organizasyon, Türk Müziği`nin önemli seslerinden biri olan sanatçı Bülent Ortaçgil`i İzmitli hayranlarıyla buluşturdu. Sabancı Kültür Merkezi`nde gerçekleşen konsere müzikseveler yoğun ilgi gösterdi. Bülent Ortaçgil hayranları, sanatçıyı sahneye çıktığı an ayakta alkışlayarak karşıladı. Yeni albümünden şarkılar seslendiren Ortaçgil, repertuarında nostalji rüzgarları estiren şarkılara da yer verdi.
 

HAYRAN KALDILAR
‘Sen` isimli son albümünde yer alan yeni şarkılarını da sevenleri için seslendiren Ortaçgil, şarkılara eşkil edildiğini görünce oldukça keyiflendi. Konserde sanatçı Ortaçgil, yıllardır birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşlarıyla birlikte sahne aldı. Ortaçgil, ‘Hiç Canım Yanmaz`, ‘Denize Doğru`, ‘İstediğini Yap`, ‘Sen Sorumlusun`, ‘Acıtır`, ‘Adalar`, ‘Telefon`, ‘Ayrıntılar`, ‘Niçin`, ‘Sen ve Ben` şarkılarını salonu dolduran yüzlerce kişiyle birlikte söyledi. Dev bir orkestrayı andıran görüntü herkesin çok hoşuna  gitti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ