KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Bülent Tamer Burgaz’ı coşturdu
Bülent Tamer Burgaz’ı coşturdu
Güncel
21 Eylül 2010 Salı 13:00
  • 3158
  • 2

Bülent Tamer Burgaz’ı coşturdu

Lüleburgaz’da düzenlenen Seber çiftinin düğününde sahne alan Bülent Tamer, sekiz dilde söylediği şarkılarla Burgazlılar’a unutulmaz bir gece yaşattı

İlimizin önemli sanatçılarından Bülent Tamer, Kırklareli`ye bağlı Lüleburgaz`da sahne aldı. İlçede bulunan beş yıldızlı Ezgi Otel`de düzenlenen bir düğüne davet edilen Tamer burada söylediği şarkılarla herkesi piste çıkartıp, dans ettirdi. Sekiz dilde şarkılarını söyleyen, özellikle rock`n roll parçaları ve muhteşem sesiyle Bülent Tamer Lüleburgazlılar`a unutulmaz bir gece yaşattı. Elektrik Mühendisi Cengiz Seber ile ev hanımı Günseli Seber`in en büyük oğulları elektrik mühendisi Bülent Zafer Seber ile CHP Lüleburgaz İlçe Yöneticisi Simge Duygu Yurdatapan`ın düğününde sahne alan Tamer gece sonu Burgazlılar`dan bol bol tebrik aldı.
 

BÖYLE İLÇE GÖRMEDİM
İlk olarak otelin bahçesinde düzenlenen kokteylle davetlilerini ağırlayan ve burada nikah masasına oturan Seber çifti daha sonra da havuz başına geçerek muhteşem bir düğüne imza attı. Düğün sonrası Lüleburgaz hakkında değerlendirmelerde bulunan Bülent Tamer, “Böyle medeni bir ilçe görmedim. Beni hayran bırakan misafirperverliklerinden dolayı tüm Lüleburgazlılar`a ve Ezgi Otel`in personeline şükranlarımı arz ederim” dedi. Öte yandan harika bir düğünle dünya evine giren Zafer ve Simge Seber çifti balayı için Mısır`a gidecek, ardından da Lüleburgaz`da ikamet edecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ