KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Bu kermes çok iş yaptı
Bu kermes çok iş yaptı
Güncel
31 Mart 2010 Çarşamba 17:32
  • 901
  • 0

Bu kermes çok iş yaptı

Köseköy Gazi İlköğretim Okulu’nda fen laboratuarı için kermes düzenledi. Yoğun ilgi gören kermesten yaklaşık 3 bin TL gelir elde edildi

Köseköy Gazi İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Derya Güler, birlik üyeleri Leyla Demirci, Hanife Demirci, Hatice Bayzan, Kader Çakıroğlu, Şermin Koyuncu, Özlem Demir, Nazan Bakır ve Sebile Tunca, önceki gün okul toplantı salonunda kermes düzenlendi. Kermesin açılışını Kartepe Kaymakamı Mustafa Ünaldı ve Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Tacettin Akyol gerçekleştirdi. Okulun fen sınıfının ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenen kermes iki gün süreyle açık kaldı.

3 BİN TL GELİR
Kermeste satışa sunulan bini aşkın üründen tahminen 3 bin TL gelir elde edildi. Bölge halkının da yoğun ilgi gösterdiği kermesin ziyaretcileri arasında Kartepe Belediyesi Meclis Üyesi Şükrü Demirci ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan da vardı. Okul yöneticileri gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldı. Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Gürbüz Erben ve okul aile birliği başkanı Derya Güler, öğrenci velileri ve hayırseverlere katkıları için teşekkür etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ