KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Burcu ve Faruk “Evet” dediler
Burcu ve Faruk “Evet” dediler
Güncel
Nabi Yazıcı
12 Haziran 2019 Çarşamba 10:35
  • 1061
  • 0

Burcu ve Faruk “Evet” dediler

Körfez’in tanınan ailelerinden Çiftçi ve Şimşek ailelerinin çocukları olan Burcu ve Faruk Ufuk evliler kervanına katılarak, bir ömür boyu birlikte olmaya “Evet” dediler.

Hereke Kültür Merkezi’nde düzenlenen düğün törenine, her iki ailenin de yakınları kalabalık olarak katıldılar. Düğüne katılan konuklar, evlilik akdinin tamamlanmasının ardından pastanın kesilmesiyle birlikte sahneye çıkarak, doyasıya eğlendiler. Gerçekleşe düğün töreni ile Ayşe ve Uğur Çiftçi’nin oğulları Faruk Ufuk, Gürcü ve Adem Şimşek çiftinin kızları Burcu ile evlenerek, evliler kervanına katıldılar.

 

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ