KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Şekerpınar’da neler oluyor?
Şekerpınar’da neler oluyor?
Amatör Futbol
17 Temmuz 2010 Cumartesi 12:57
  • 1695
  • 0

Şekerpınar’da neler oluyor?

Amatör Süper Lig ekiplerinden Çayırova Şekerpınar Gençlerbirliği’nde yeni sezon hazırlıklarındaki belirsizlikler kafaları karıştırıyor

Kafalar karışık
Amatör Süper Amatör Lig`de ilk yılında ligi yedinci sırada tamamlayan Şekerpınar Gençlerbirliği ikinci yılında büyük maddi desteğe rağmen ligi altıncı sırada tamamlayarak play-off grubuna kalamamıştı. Şekerpınar, geçen sezon maddi imkansızlıklara rağmen ligi beşinci sırada tamamladı. Tarihinde Amatör Süper Lig`de ilk defa play-off grubuna kalmayı hak kazanmışdı. Şekerpınarspor yönetiminin geçen sezon teknik heyete ve sporculara karşı verdiği sözleri yerine getirmemesine rağmen kazanılan başarı büyük oldu. Yeni sezonda Şekerpınar yönetimi İstanbul bölgesinden Metin Kaygın ile bütün şartlarda anlaşma sağladı. Süper Amatör Lig`de şampiyonluk parolası ile yola çıkmaya karar veren Şekerpınar yönetim iç transferde bütün futbolcular ile masaya oturup anlaşma sağlandı.


Futbolcular takımdan ayrılıyor

Bir haftalık görevde olan teknik heyetin bir anda istifa şoku ile sarsılan Şekerpınar yönetimi gelecek için neler yapabileceği konusunda karamsarlıkları devam etmesi camia adına üzüntü vermektedir. Metin Kaygının istifasının nedeni belli olmayan ve bu konuda açıklama yapmayan yönetim yeni sezon için işlerinin zor olması nasıl bir çalışma yapacağı bekleniyor. Şekerpınar sporun başarılı futbolcuları Mehmet, Gökhan, Volkan Sultan Orhan ile anlaştı. Selçuk Antalya Amatör kümeye transfer oldu. Tolga Mustafapaşa ile görüşmelerini sürdürmektedir. Başarılı forveti İsmail takımda kalmayacağını açıklaması ile birlikte iç transferde iskelet kadronun dağılmasına neden oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ