KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7669 TL
  • 6.4016 TL
  • 7.5790 TL
Kocaeli Zirve
Büyükgöz, Köşker’i KOVMUŞ..!
Büyükgöz, Köşker’i KOVMUŞ..!
Güncel
21 Ağustos 2019 Çarşamba 16:57
  • 1173
  • 0

Büyükgöz, Köşker’i KOVMUŞ..!

Gebze Belediyesi eski başkanı Adnan Köşker’in Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’nde gizli bir odası vardı.

 Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’nin mutfağının hemen yanında denize sıfır olan bu odayı az sayıda kişi bilir. Bir kapısı Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’ni mutfağına açılan bu odanın diğer kapısı ise bahçenin hemen yanındaki Negmar Denizciliğe ait limana açılıyor.

Adnan Köşker bu odasından dinlenir, tavla oynar ve nargile içip denizin keyfini çıkarırdı. Köşker bu odasında zaman zaman misafirlerini ağırlayıp tavla oynardı.

Köşker’in bu odasına kimse giremez ve oda sadece Adnan Köşker gelince açılırdı.

Adnan Köşker’in bu odasının yanı sıra korumaları için de ayrı bir yeri vardı.

Köşker ne zaman Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’nde gizli bir odasına geldiğinde korumaları da kendileri için ayrı olan bu odada kalır yer, içer ve nargile içerlerdi.

Gebze Belediyesi eski başkanı Adnan Köşker’in Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’nde gizli bir odasını 31 Mart yerel seçimlerinden sonra da kullanmış.

Adnan Köşker geçtiğimiz nisan ayında abisi Sami Köşker ile yine bu odada olduğu sırada Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’ndeki çalışanlar Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e haber vermiş.

Eskihisar Sakız Ağaçı Çay Bahçesi’ne gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Adnan Köşker’i abisi Sami Köşker ile bu gizli odasın keyif yaparken yakalamış.

Adnan Köşker ve abisi Sami Köşker odanın Negmar Denizciliğe açılan kapısında hemen çıkarak olay yerinden uzaklaşmışlar.

Adnan ve Sami Köşker’in bahçeden uzaklaşmasının ardından Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün bu gizli odayı ve yine Köşker’in korumalarını kaldığı yeri kilitlemiş.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün Köşker’e ve korumalarına ait olan yerleri kendisinden habersiz kimsenin açmaması yönünde de talimat vermiş.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün Köşker’e ait gizli odayı ve korumalarına ait olan o yeri ne yağacağı bilinmiyor.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ