KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehir Belediyesi dört daireyi satışa çıkarttı
Büyükşehir Belediyesi dört daireyi satışa çıkarttı
Güncel
12 Eylül 2019 Perşembe 11:42

Büyükşehir Belediyesi dört daireyi satışa çıkarttı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan , mülkiyetine sahip olduğu 4 daireyi ihale ile satışa çıkarttı.

Her biri  106 metrekare kullanım alanlı, 3+1 tipi olan bodrum tipi dairelerin muhammen bedelleri  130 bin TL olarak belirlendi. İhaleler  25 Eylül günü  saat 10.30’dan itibaren  3’er dakika arayla yapılacak.  Dairelerin satış ihalesine katılmak isteyenlerin en geç ihale tarihinden bir gün önce  12.30’a kadar  tekliflerini  Büyükşehir Belediyesi  Encümen Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor.

 

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ