Büyükşehir Kocaelispor'a BAĞIŞ YAPMADI!
Büyükşehir Kocaelispor'a BAĞIŞ YAPMADI!
Güncel
30 Kasım 2017 Perşembe 09:09
  • 2855
  • 0

Büyükşehir Kocaelispor'a BAĞIŞ YAPMADI!

Kocaelispor taraftarı KEV tesislerini satın aldıktan sonra, bu parayla Kocaelispor'un devlete olan borçlarını ödeyen Büyükşehir Belediyesi'nin, sanki bağış yaparak borçları ödüyormuş gibi reklamlar yapmasına oldukça tepkili

Geçtiğimiz yıllarda Kocaelispor'u yüz üstü bırakıp, Körfez FK kulübüne 30 milyonun üzerinde bağış yapılmasını sağlayan yetkililer, Kocaelispor'un malına karşı ödedikleri paraları bağış gibi göstermeye çalışıyor.

 

Daha birkaç yıl öncesine kadar, "Kocaelispor diye bir şey mi kaldı?" Yorumlarında bulunan Ömer Polat, şimdilerde Kocaelispor ile ilgili toplantılara katılıp, Yeşil Siyah atkı ile pozlar vererek, sanki bağış yapmışlar havası vermeye çalışıyor. Bu durum da, Kocaelispor taraftarının büyük tepkisini çekiyor. Önceki akşam Ntvspor kanalında yayınlanan 'kırmızı çizgi' adlı programda, Büyükşehir'in Kocaelispor'un borçlarını kapadığı yorumu, Yeşil Siyahlı taraftarların büyük tepkisini çekti.

 

Kısa sürede programı twit yağmuruna tutan taraftarlar, yorumun düzeltilmesini sağladı. Anlaşılan Büyükşehirli yetkililer böyle haberlerin çıkmasına çalışırken, taraftarların da müdahalesi gecikmeyecek. Kocelispor taraftarı, takımın amatör kümeye düşmesine seyirci kalan, Büyükşehir Belediyesini affetmeyeceğe benziyor.

 

  

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

21 Haziran 1037
Müslüman bilim adamı İbni Sina doğdu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir