KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehir Kocaelispor'a BAĞIŞ YAPMADI!
Büyükşehir Kocaelispor'a BAĞIŞ YAPMADI!
Güncel
30 Kasım 2017 Perşembe 09:09

Büyükşehir Kocaelispor'a BAĞIŞ YAPMADI!

Kocaelispor taraftarı KEV tesislerini satın aldıktan sonra, bu parayla Kocaelispor'un devlete olan borçlarını ödeyen Büyükşehir Belediyesi'nin, sanki bağış yaparak borçları ödüyormuş gibi reklamlar yapmasına oldukça tepkili

Geçtiğimiz yıllarda Kocaelispor'u yüz üstü bırakıp, Körfez FK kulübüne 30 milyonun üzerinde bağış yapılmasını sağlayan yetkililer, Kocaelispor'un malına karşı ödedikleri paraları bağış gibi göstermeye çalışıyor.

 

Daha birkaç yıl öncesine kadar, "Kocaelispor diye bir şey mi kaldı?" Yorumlarında bulunan Ömer Polat, şimdilerde Kocaelispor ile ilgili toplantılara katılıp, Yeşil Siyah atkı ile pozlar vererek, sanki bağış yapmışlar havası vermeye çalışıyor. Bu durum da, Kocaelispor taraftarının büyük tepkisini çekiyor. Önceki akşam Ntvspor kanalında yayınlanan 'kırmızı çizgi' adlı programda, Büyükşehir'in Kocaelispor'un borçlarını kapadığı yorumu, Yeşil Siyahlı taraftarların büyük tepkisini çekti.

 

Kısa sürede programı twit yağmuruna tutan taraftarlar, yorumun düzeltilmesini sağladı. Anlaşılan Büyükşehirli yetkililer böyle haberlerin çıkmasına çalışırken, taraftarların da müdahalesi gecikmeyecek. Kocelispor taraftarı, takımın amatör kümeye düşmesine seyirci kalan, Büyükşehir Belediyesini affetmeyeceğe benziyor.

 

  

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu