KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehir, trafikte koordinasyon sağlayacak
Büyükşehir, trafikte koordinasyon sağlayacak
Güncel
29 Aralık 2012 Cumartesi 12:56
  • 748
  • 0

Büyükşehir, trafikte koordinasyon sağlayacak

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü arasında ulaşım ve trafik sorunlarıyla ilgili olarak ortak koordinasyon toplantısı düzenlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 2013 yılında da ulaşımda birlik ve beraberliği sağlamak için İl Emniyet Müdürlüğü ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya genel sekreter yardımcısı Tahir Büyükakın, ulaşım dairesi başkan vekili Salih Kumbar, Trafikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Geçer ve ilgili müdürlüklerin personelleri katıldı.

 
BİRLİKTE HAREKET EDEREK
Sekapark Otel`de yapılan toplantıda; servis taşımacılığı, çekici kurtarıcılar ve otoparklar, toplu taşıma, ticari taksiler, denetimde işbirliği ve eşgüdüm, kar lastiği uygulaması konularında değerlendirmeler yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri birlikte hareket ederek trafikte koordinasyonu sağlıyor.
 
İŞBİRLİĞİ ARTTIRILACAK
Genel sekreter yardımcısı Tahir Büyükakın, ulaşım dairesi başkan vekili Salih Kumbar, Trafikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taşkın Geçer ve ilgili müdürlüklerin personelleri, toplantı sonunda yapılan çalışmalarda işbirliğinin arttırılması ve koordinasyon toplantılarının düzenli olarak tekrar edilmesine karar verdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ