KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehir’de 2 daire başkanlığı kapatıldı
Büyükşehir’de 2 daire başkanlığı kapatıldı
Güncel
20 Haziran 2019 Perşembe 16:14
  • 2360
  • 0

Büyükşehir’de 2 daire başkanlığı kapatıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı 25 dakikada sona erdi. Jet hızıyla yapılan meclis toplantısında Ulaşım Daire Başkanlığı ve Kurumsal Gelişim Daire Başkanlığı kaldırıldı.

Meclisin sonunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, belediyenin değişen organizasyon şemasıyla ilgili bilgiler aktardı. Büyükakın, iki daire başkanlığının kapandığını söyledi. Büyükakın’ın aktardığı bilgilere göre belediye bünyesinde Kurumsal Gelişim Daire Başkanlığı ve Ulaşım Daire Başkanlığı kapatıldı.

Kurumsal Gelişim Daire Başkanlığı personellerinin bir kısmı Mali Hizmetler Dairesine bir kısmı ise Bilgi İşlem Daire Başkanlığına gönderildi. Ulaşım Daire Başkanlığı da kapatılan daire başkanlıklarından biri oldu. Aynı zamanda Toplu Taşıma Daire Başkanlığının da ismi değişti ve bu dairenin adı Ulaşım ve Trafik Daire Başkanlığı oldu. Yine kapatılan Ulaşım Daire Başkanlığında görevli personeller bu daireye yönlendirildi. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında da değişim oldu. Tahir Büyükakın’ın aktardığı bilgilere göre ismi değişen daire başkanlığı bundan sonra Kültür, Sosyal İşler ve Turizm Daire Başkanlığı olarak anılacak.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ