KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehirden gençlik merkezi
Büyükşehirden gençlik merkezi
Güncel
14 Eylül 2009 Pazartesi 14:17
  • 645
  • 1

Büyükşehirden gençlik merkezi

Büyükşehir Belediyesi gençlerin sosyal, kültürel gelişimine katkı sağlamak için gençlik merkezi oluşturdu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gençlerin tarihini, kültürünü yakından tanıması, sosyal yaşantısını geliştirmesi amacıyla 7 ila 30 yaş arası gençlerin üye olabileceği Gençlik Merkezi'ni hayata geçirdi. Fuar Alanı içinde oluşturulan Gençlik Merkezi'nde eğitimli rehberler öncülüğünde etkinlikler düzenlenerek gençlerin gelişimlerine katkı sağlanacak. 

ÜYE KAYITLARI BAŞLADI
Büyükşehir Belediyesi gençlerin kişisel gelişimlerine yönelik hizmetlerine devam ediyor. Gençlerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri ve sosyal hayata katılımları ve ileride söz sahibi bireyler olmalarına katkı sağlamak amacı ile kurulan Gençlik Merkezi de bu hedef için üye kayıtlarına başladı. 7 ila 30 yaş arasındaki tüm öğrencilerin üye olabileceği Merkez şimdiden gençlerin ilgi odağı olmayı başardı. 16 yaş altındakilerin ailesinin rızasını belgelemeleri istenirken, üye olmak için 2 vesikalık fotoğraf ve bir kimlik fotokopisi yeterli oluyor.

GELİŞİME KATKI
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi gençlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış. Çeşitli eğitim programlarının düzenleneceği merkezde bilgisayar laboratuarı, kütüphane ve konferans salonu yer almakta. Gençlerin dinlenmeleri ve stres atmaları için kafeterya, çeşitli oyun grupları ve geniş bir bahçesi bulunuyor. Kocaeli Fuarı içinde geniş bir bahçeye sahip olan Gençlik Merkezi'nin resmi açılışı önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ