KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehir’den Star Gazetesi’ne KIYAK..!
Büyükşehir’den Star Gazetesi’ne KIYAK..!
Güncel
18 Kasım 2012 Pazar 08:40
  • 3515
  • 11

Büyükşehir’den Star Gazetesi’ne KIYAK..!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yıllarca ilimizde yayın yapan yerel gazetelerden belli miktarlarda günlük olarak satın alır ve bunu belediyedeki müdürlere dağıtırdı.

Böylece Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ndeki bütün üst düzey bürokratlar, müdürler yerel gazeteleri okuyup takip etmek zorunda kalırdı.

Büyükşehir Belediyesi yıllarca günde 150`ye yakın her yerel gazeteden yıllı abone olarak aldı bu gazeteleri. Büyükşehir Belediyesi büyüdükçe, müdür sayısı arttıkça alınan yerel gazete sayısı tam tersine azalmaya başladı. 
En sonunda da yanlış bilmiyorsak bu sayı 25`e kadar düştü.
‘NEDEN` düştü ‘NİÇİN` düştü bunu kimse bilmiyor. Oysa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin bütün haberleri yerel gazetelerde çarşaf çarşaf yer alıyor.
Yerel gazetelerin sayısını düşüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ulusal gazetelerin bazılarından daha doğrusu yandaş olanlardan her gün yüzlerce satın alıyor.
Gidin Kocaeli, Büyükşehir Belediyesi`ne girişten başlayarak her yerde örneğin Star Gazetesi`ni görebilirsiniz. Girişteki bankonun üzerinde onlarca Star Gazetesi var ve belediyeye giren herkes bu gazeteleri alıp götürebiliyor.
Kısacası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Star Gazetesi`ne büyük kıyak yapıyor.
Sadece Star Gazetesi`ne mi?
Şimdilik sadece Star Gazetesi`ni biliyoruz.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ