KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Bahçecik Yeşilkent çifte şampiyon
Bahçecik Yeşilkent çifte şampiyon
Salon Sporları
04 Nisan 2010 Pazar 14:00
  • 2010
  • 0

Bahçecik Yeşilkent çifte şampiyon

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve üç gün süren Okullar arası Yıldızlar Masa Tenisi İl Birinciliği Hasan Gemici Spor Salonu’nda oynanan final maçları ile son buldu.

Kızlarda ve erkeklerde Bahçecik Yeşilkent İlköğretim Okulu çifte şampiyonluk yaşadı.

Masa tenisi maçları üç gün sürdü
Üç gün süren ve 17 Okuldan 124 sporcunun katıldığı Okullar arası Yıldızlar Masa Tenisi İl Birinciliği önceki gün Hasan Gemici Spor Salonu`nda oynanan masa tenisi final maçları ile son buldu. Okullar Arası Yıldızlar Masa Tenisi İl Birinciliği kızlarda üç grupta 10 okul, erkeklerde ise 6 grupta 21 okul mücadele etti.  Üç set üzerinden oynanan masa tenisi maçlarında iki seti kazanan taraf oldu. Her set 21 sayı üzerinde oynanırken, bazı sporcular nefis hareketleri ve topa vuruşlarıyla dikkat çekti. Kzılarda ve erkeklerde şampiyonluğa ulaşan Bahçecik Yeşilkent İlköğretim Okulu çifte şampiyonluk yaşadı. Maçlar sonunda dereceye giren takımlara kupaları yapılan törenle dağıtıldı.

Bahçecik Yeşilkent İlköğretim okuluna rakip yok
Yıldız Kızlar İl Birinciliği`nde Bahçecik Yeşilkent İlköğretim Okulu, ikinciliği Gebze Orhangazi İlköğretim Okulu, üçüncülüğü Çayırova Reysaş Lojistik İlköğretim Okulu ve dördüncülüğü Kandıra Özbey İlköğretim okulu elde etti. Erkeklerde Başiskele Bahçecik Yeşilkent İlköğretim Okulu, ikinciliği Özel ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu, üçüncülüğü Gebze Kroman çelik İlköğretim Okul ve dördüncülüğü Özel Erkul Tunagür İlköğretim Okulu elde etti. Kız ve erkelerde birinci olan Başiskele Bahçecik Yeşilkent İlköğretim Okulu 24-27 Nisan tarihleri arasında Samsun ilinde yapılacak olan Yıldız Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası eleme grubunda ilimizi temsil edecek.

YILDIZ KIZLAR
1- Bahçecik Yeşilkent İ.Ö.O
2- Gebze Orhan Gazi İ.Ö.O
3- Çayırova Reysaş Lojistik İ.Ö.O
4-Kandıra Özbey İ.Ö.O

YILDIZ ERKEKLER
1- Bahçecik Yeşilkent İ.Ö.O
2-ODTÜ-KYÖD İ.Ö.O
3- GRUBU
1-Gebze Kroman Çelik İ.Ö.O
4- Özel Erkul Tunagör İÖ.O

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ