KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Çadırcı gençler eylemlerini sonlandırdı
Çadırcı gençler eylemlerini sonlandırdı
Güncel
13 Aralık 2012 Perşembe 14:41
  • 1834
  • 10

Çadırcı gençler eylemlerini sonlandırdı

Dört gündür Sabrı Yalım Parkı’nda tutuklanan arkadaşları için eylem yapan Kocaeli Gençlik Derneği üyeleri eylemlerini sonlandırdı
Polis tarafından yapılan DHKP-C terör örgütüne yönelik operasyonlarda tutuklanan Dev-Genç`lilere destek vermek ve onların serbest kalması için 10-13 Aralık tarihler arasında  Sabri Yalım Parkı`nda eylem yapmaya başlayan Kocaeli Gençlik Derneği üyeleri, ellerinde pankart ve çadırlarıyla yine Sabri Yalım Parkı`nda eylem yaptı. Daha önce eylemcilere müdahale eden polis ekipleri parkta hazır bulunmalarına rağmen hiçbir şekilde müdahalede bulunmadı.
 

ÇADIR KURMAYA SOĞUK ENGELİ
Dört Kocaeli Gençlik Derneği üyesi ellerindeki pankartı açarak önce basın açıklaması yaptı. Daha sonra ellerindeki pankartı yere açan dernek üyeleri,  halay eşliğinde marşı ve şarkı söyledi. Sık sık zılgıt çeken dört kişi daha sonra yanlarında getirdikleri çadırı parka kurmak istedi. Soğuktan iyice üşüdükleri gözlenen eylemciler çadırı kurmakta oldukça zorlandı. 12:30- 13:30 arasında eylem yapan dört kişi daha sonra eylemlerine son verdi. Eylemci dört kişi çadırlarını ve pankartlarını alarak parktan uzaklaştı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ