KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çakıcı hastaneye kaldırıldı
Çakıcı hastaneye kaldırıldı
Güncel
14 Ekim 2009 Çarşamba 13:36
  • 1281
  • 0

Çakıcı hastaneye kaldırıldı

Kandıra F Tipi 1 Nolu Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde hükümlü bulunan Alaattin Çakıcı, yüksek tansiyon şikayeti nedeniyle getirildiği Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde muayenesinin ardından cezaevine götürüldü.

Cezaevi aracıyla geniş güvenlik önlemleri altında hastaneye getirilen Çakıcı, Kardiyoloji Servisi`ne alındı. Bu sırada basın mensuplarının görüntü alamaması için cezaevi aracı polikliniğin kapısına yanaştırıldı. Çakıcı, kardiyoloji servisindeki 75 dakikalık muayenenin ardından geniş güvenlik önlemleri altında cezaevine götürüldü.

Çakıcı`nın tansiyonunun 14 olarak ölçüldüğü, çekilen elektrokardiyografisinin de normal olduğu, organik olarak bir rahatsızlığının görülmediği öğrenildi.

Karagümrük Spor Kulübü Lokali baskını nedeniyle 14 yıl 9 ay 20 gün, Tevfik Nurullah Ağansoy`un Bebek`te öldürülmesiyle ilgili olarak da 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle Tekirdağ F Tipi Cezaevi`nden Kocaeli F Tipi Cezaevi`ne nakledilmişti.

Çakıcı, kronik kalp damar problemi yaşaması, damarlarından birinin tıkalı olması, karaciğerindeki kist, göğüs ve fıtıktan kaynaklı boyun ağrıları nedeniyle daha önce de hastaneye kaldırılmıştı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ