KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Sporcular Büro Memur-Sen’in yemeğine ilgi göstermedi
Sporcular Büro Memur-Sen’in yemeğine ilgi göstermedi
Güncel
07 Nisan 2010 Çarşamba 14:41
  • 1112
  • 0

Sporcular Büro Memur-Sen’in yemeğine ilgi göstermedi

Büro Memur-Sen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına yönelik yemek düzenledi, ancak müdürlük çalışanları yemeğe ilgi göstermedi

Memur-Sen`e bağlı Büro Memur-Sen Kocaeli Şube Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya gelmek için MÜSİAD Sosyal Tesisleri`nde yemek organize etti. Büro Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ulvi Yılmaz, Memur-Sen Basın ve Halkla İlişkiler Genel Sekreteri Nuri Cihansel, teşkilatlanmadan sorumlu yönetici Murat Yavuz ve muhasebeden sorumlu yönetici Salih Aydın`ın da katıdığı yemekte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü`nün sorunları konuşuldu. Yemeğe müdürlük çalışanları ilgi göstermedi.

ÇÖZÜM İÇİN BİR ARADAYIZ
Konuşmak, tartışmak ve sorunlara çözüm sunmak amacıyla bir araya geldiklerini söyleyen Büro Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ulvi Yılmaz, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarımızın bazı sıkıntıları var. Daha önce amatör maçlarda görev alan arkadaşlarımız artık görevlendirilmiyor. Ayrıca Spor Toto`dan pay almalarını sağlayacak protokol bir türlü imzadan geçmiyor. Biz de hem kaynaşma hem de bu sorunlara çözüm üretme amacıyla bir yemek tertipledik” şeklinde konuştu. Yemek daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ