KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Cami bahçesine yeni çehre
Cami bahçesine yeni çehre
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 10:24
  • 845
  • 1

Cami bahçesine yeni çehre

Kartepe Petrol Mahallesi’nde bulunan caminin avlusu, belediye ekiplerinin çalışmalarıyla yenilendi

Kartepe`de ibadethanelere yönelik çalışmalarını aralıksız devam ettiren Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`ne bağlı ekipler, son olarak Petrol Mahalle Camii`nde çevre düzenlemesi yaptı. Çevre düzenlemesi kapsamında caminin avlu zemini süpürgeli betonla kapladı. Petrol Mahallesi Muhtarı Kenan Fidan, cami çevresine yapılan düzenleme için Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık`a teşekkür etti.

 
RÖTUŞLAR YAPILDI
Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`ne bağlıekipler, 412 metrekarelik alana sahip cami avlusundaki eskiyen parkeleri sökerek zemini düzleştirdi. İyileştirilen zemini kırmızı süpürgeli betonla kaplayan ekipler, son rötuşları da yaparak cami avlusunu cemaatin hizmetine sundu. Mahalle sakini de olan Kartepe Belediyesi Meclis Üyesi Yusuf Özdemir, çalışmaları yakından takip ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
 
DÜZENLEME BİTTİ
Petrol Mahalle Camii`nde yapılan çevre düzenlemesi sonrası muhtar Fidan, “Belediyemizin çalışmaları ve başkanımızın hizmetlerinden mahallemiz adına memnuniyet duyuyoruz. Sağolsun başkanımız haklı gördüğü tüm taleplerimizi yerine getiriyor. Mahallemizde eksikliğini hissettiğimiz cami avlusundaki düzenleme de tamamlandı. Başkanımıza bu özenli çalışma için mahalle sakinleri adına çok teşekkür ederiz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ