KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Camları çatlayan binaya önlem
Camları çatlayan binaya önlem
Güncel
28 Eylül 2019 Cumartesi 11:45
  • 928
  • 0

Camları çatlayan binaya önlem

Körfez’de de hissedilen ve vatandaşların sokaklara kaçmasına neden olan deprem sırasında Tütünçiftlik Atatürk Caddesi’nde yer alan bir iş yerinin siyah camları çatladı. İş yeri sahibi kalıcı önlem alınana kadar insanların zarar görmemesi için bant çekerek vatandaşların güvenliğini sağlamaya çalıştı.

Alınan bilgilere göre 5.8 şiddetinde ki deprem ve sonrasında k artçıların etkisiyle 4 katlı binanın siyah camları çatladı. Bunun üzerine iş yeri sahibi Ali Çakır, kaplamaları yapan firmayı arayarak değişim yapmalarını istedi.  Firma hazırlıklarını yaparken cam parçalarının düşme riskini düşünen Ali Çakır, çatlak olan bölgeye uyarı için bant çekerek önlem aldı. Çatlakların yalnızca ön camlarda meydana geldiği ve tamamen değişim yapılacağı öğrenildi.

 

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ