KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Canbaz ve Kul ailesinin mutlu günü
Canbaz ve Kul ailesinin mutlu günü
Güncel
19 Kasım 2012 Pazartesi 11:48
  • 1283
  • 0

Canbaz ve Kul ailesinin mutlu günü

DP MKYK üyesi Fevzi Canbaz’ın kızı Elif Canbaz, iş adamı Hikmet Kul’un oğlu Ferhat Kul’la hayatını birleştirerek evliler kervanına katıldı

Kocaeli siyasetinin etkin isimlerinden Demokrat Parti (DP) MKYK üyesi Fevzi Canbaz ile Mihriban Canbaz`ın zarif kızları Elif Canbaz, sevilen iş adamlarından Hikmet Kul ve Aysel Kul çiftinin oğulları Ferhat Kul`la hayatını birleştirdi. Körfez Yarımca Kültür Merkezi'nde gerçekleşen düğün törenine yaklaşık bin 500 kişi katıldı.

 
YOĞUN KATILIM
Düğün törenine; MHP Körfez İlçe Başkanı Yağız Öztürk Gönen, AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, CHP Körfez İlçe Başkanı Mehmet Miroğlu, SP yönetim kurulu üyeleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayati Aydın ve ildeki sivil toplum kuruluşu başkanlarının yanı sıra çok sayıda Körfezli de katıldı. 
 
PEHLİVAN KIYDI
Genç çiftin nikahını, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan kıyarken şahitliğini ise DYP eski Sağlık Bakanı Kazım Dinç, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, DP İl Başkanı Levent Yağız yaptı. Yeni evli çift, nikah akdinin ardından piste çıkarak gecenin ilk dansını yaparken; Kul ve Canbaz ailelerinin mutluluğunu paylaşmak için salonu dolduran davetliler ise düğün bitene kadar sahneyi boş bırakmadı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ