KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0600 TL
  • 6.7614 TL
  • 7.7239 TL
Kocaeli Zirve
Caner Göçmez başvuru adreslerini belirledi
Caner Göçmez başvuru adreslerini belirledi
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Mart 2019 Çarşamba 16:47
  • 2368
  • 0

Caner Göçmez başvuru adreslerini belirledi

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, daha önce gerçekleştirdiği sosyal amaçlı projelerine bir yenişini daha eklemek için başlattığı çalışmalarını sonlandırma aşamasına geldi.

Caner Göçmez, bisiklete binmeyi alışkanlık haline getirmek ve kullanım oranını arttırmak, spora özendirmek amaçlarıyla başlatacağı, “Bisiklet turnuvası” için başvuru adreslerini belirledi. Buna göre turnuvaya katılmak isteyen vatandaşlar başvuru formlarını Tütünçiftlik’te Körfez Eczanesi, Göçmen Börek ve Kocaeli Meydan Gazetesi’ne, Yarımca’da da Çövenoğlu Pastanesi’ne teslim edecekler. Toplanacak olan formlar arasında kura çekimi yapılacak ve 10 kişi belirlenecek. Adayların, sürekli bisiklet kullanıyor olmaları, işe ve evlerine gidiş gelişlerinde bu aracı kullanmaları gerekiyor. Adaylar, bisiklet kullanma şekillerini, sürelerini ve yaptıkları işi, adres ve isim soyad, iletişim numaralarını yazacakları formları bu adreslere teslim edecekler.

Formların toplanıp, kura çekiminin yapılmasından sonra belirlenen tar5ihte turnuva başlayacak ve 2 ay sonra kurallara uyanlara sembolik para ödülü ile kahvaltı verilecek ve düzenlenen belge teslim edilecek.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ