KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1666 TL
  • 6.7111 TL
  • 7.9935 TL
Kocaeli Zirve
Caner Göçmez zoru başardı
Caner Göçmez zoru başardı
Güncel
Nabi Yazıcı
01 Mayıs 2019 Çarşamba 11:06

Caner Göçmez zoru başardı

Körfezli Eczacı Caner Göçmez’in sponsorluğu ve tanıtımında, Sibel Yeşil’in organizatörlüğünde gerçekleşen ve Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya’nın katıldığı konferans ilk kez düün salonu dolduracak kadar kalabalığa sahne oldu. Konferansı ve espirilerle dolu söyleşiyi izlemeye gelen konukların bir bölümü ayakta konuşmaları takip ederken, bir bölümü de yer bulamayarak geri döndüler. Salonda, İlçe Mill Eğitim Müdürü İbrahim Okudan, okul müdürleri, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Belediye Başkan Yardımcıları Osman Yurt, Faruk Denli, STK Başkanları ve yöneticileri ile aileler yer aldı.

Tütünçiftlik Belediye Kültür Merkezi düğün salonunda gerçekleşen, “Aile içi iletişim ve olumlu çocuklar yetiştirmek” konulu konferansa katılım çok kalabalık oldu. Salonun tamamen dolduğu ve insanların ayakta izlediği konferansın açılış konuşmasını 8 yıldır meme kanseri olan ve 4. Evrede bulunan Sibel Yeşil yaptı. Konferansın organizatörlüğünü yapan Sibel Yeşil, yaşadıklarını ve mutlu olmanın yollarını anlattı.

Caner Göçmez’de yaptığı selamlama konuşması sırasında mutluluğu bulmak için ailesine çok şey borçlu olduğunu dile getirerek, “Mutluluğun ilk başlangıç noktası ailedir, bu yol gösterme baba ve anne ile başladı, eşimin kılavuzluğunda deva ediyor, bende kızıma yol gösteriyorum. Babamın verdiği bir örneği de unutmuyorum, bir başkasının önünde engel olarak bulunan ve ya engel olma riski taşıyan taşı almanız bile iyi insan olmanız ve mutluğu bulmanız için başlangıçtır” dedi.

Kapaklıkaya güldürerek başladı

Alişan Kapaklıkaya sahneye çıktığında ilk olarak Caner Göçmez’e espiri yaptı. Kapaklıkaya, kendisini Ankara’da başka bir kadınla gördüğünü ve eşi olarak tanıştırıldığını, burada başka bir eşle karşılaştığını söyleyerek salonu güldürdü. Bu espiriye Caner’in salonda yer alan annesi, eşi ve kızı da güldü. Konuşmasını espirili ve akıcı anlatımı ile devam ettiren Kapaklıkaya verdiği bilgilerle ailede mutluluğu, çocukların yetiştirilmesi ve toplumda mutlulukla ilgili bilgiler aktardı.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Sağduyu
Yazan: Körfezli

Caner Göçmez gibi Birinin Körfez BLD.BŞK.nığına aday gösterilmemesi Körfez için Büyük Bir Kayıptır İnşallah Önümüzdeki yıllarda aday gösterilir temennisiyle kendisine kolaylıklar dilerim.

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ