KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Carrefour’da bayram var!
Carrefour’da bayram var!
Güncel
23 Ekim 2012 Salı 09:44
  • 846
  • 0

Carrefour’da bayram var!

Carrefour Alışveriş Merkezi’nin 25-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği bayram eğlenceleri, sevdikleriyle hoşça vakit geçirmek isteyenlere keyifli dakikalar yaşatacak

Carrefour Alışveriş Merkezi, bu bayram da ailelerin buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. AVM`nin 25-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği bayram eğlenceleri, sevdikleriyle vakit geçirmek isteyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 4 gün boyunca sürecek olan programda; el sanatlarından illüzyon gösterisine, keman dinletisinden canlı müziğe kadar çeşitli etkinlikler bulunacak.

 
ETKİNLİKLER
Kurban Bayramı`nın ilk günü alışveriş merkezine gelen misafirleri Keman Adamlar karşılayacak. Bayramın ikinci gününde, saat 15.00`te en güzel yazı yazma tekniklerini öğrenmek isteyenler kaligrafi atölye çalışmasında buluşacak. Üçüncü günün sürprizi illüzyon gösterisi olacak, 27 Ekim Cumartesi saat 16.00`da illüzyonist Doruk Ülgen, hayranlık uyandıracak gösterisiyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Bayramın dördüncü günü ise saat 16.00`da gerçekleşecek Klasik Trio canlı müzik dinletisi, Carrefour misafirlerine keyifli bir gün yaşatacak. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ