KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Carrefour’un güvenlikçileriyle ilgili korkunç iddialar
Carrefour’un güvenlikçileriyle ilgili korkunç iddialar
Güncel
21 Ekim 2009 Çarşamba 09:49
  • 3974
  • 23

Carrefour’un güvenlikçileriyle ilgili korkunç iddialar

Görevlerini yapmaya çalışan basın mensuplarını bir odaya kapatarak ellerindeki kameraları ve fotoğraf makinalarını alarak tartaklayan Carrefour’un güvenlikçileri hakkında inanılmaz iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Meğerse Carrefour`un güvenlikçileri tam bir baş belasıymışlar.
Carrefour`da bir dış kapıda bir de marketin güvenliğini sağlayan güvenlik firması varmış. Asıl sorun Carrefour`un marketinin güvenliğini sağlayan güvenlikçilermiş.
Adeta ‘Ali kıran baş kesen` gibi davranan bu güvenlik görevlilerinden sadece vatandaşlar değil, Carrefour marketinde çalışan özellikle bayan görevliler çok ama çok şikayetçiymiş.
Ekmek parası kazanmak için markette çalışan bayan personel bu güvenlik elemanlarının inanılmaz tacizlerine maruz kalıyormuş.
Carrefour marketinin içinde bazı firmaların mallarını pazarlamaya çalışan stant görevlisi bayan elemanlar da bu güvenlik görevlilerinin baskısı altında kalıyorlarmış.
Bayram Kayabaş, Kemal Özyavuz, Nurdan Taşkın, Ali Keskin ve İbrahim
Tüylüoğlu adındaki güvenlik görevlileri basın mensuplarının da tıkıldığı 82 numaralı odaya sokarak tehdit ediyorlarmış.
Bu odanın adı 82 numaralı odaymış. İçerinin lambaları yakılmadığı için kameralar da kayıt almıyor ve içeride olan bitenleri kimse bilmiyormuş.
Dileriz Carrefour gibi kendini dünya markası olarak gören bu firma bu özel güvenlik görevlileri hakkında gerekeni yapar.
Yoksa Carrefour`un başı bu özel güvenlik görevlileri nedeniyle çok ama çok ağrıyacak.
Bizden söylemesi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ