KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Casaba bitti
Casaba bitti
Güncel
02 Aralık 2011 Cuma 08:53
  • 4431
  • 5

Casaba bitti

Sefa Sirmen güvencesiyle 48 dönüm arazi üzerine inşa edilmeye başlanan ve ilk günden itibaren ses getiren Casaba Residence’ta anahtar teslimi, sözleşme tarihinden 4 ay önce yapılacak

CHP eski milletvekili Sefa Sirmen`in de ortağı olduğu Murat Mustafa Satı İnşaat tarafından geçtiğimiz yıl kasım ayında temeli atılan ve 2012`nin temmuz ayında teslim edilmesi beklenen Casaba Residence, büyük bir sürpriz yapılarak vaktinden çok önce sahiplerine teslim edilecek. Kaba inşaatı çoktan biten ve 282 konut için her şeyin en iyisinin düşünüldüğü Casaba`da, konfor, estetik ve güvenlik bir arada sunuluyor.
 

TEKNOLOJİ VE KONFOR
Kocaeli`nin en gözde yaşam alanı olma unvanını yakalayacak olan Casaba`da gölet, restoran, mini market, site sakinlerinin sohbet edebileceği bir lokal, yüzme havuzu, fitness salonu, kafeterya, spor sahası ve yürüyüş parkuru bulunacak. 24 saat özel güvenlik ve kameralarla korunacak Casaba`nın sakinleri, renkli görüntülü diyafonla güvenlik ve restoran gibi sosyal alanlardaki görevlilerle konuşabilecek teknolojiye sahip olacak.
 

EN PREJTİJLİ KONUT
Casaba Residence`ın Kocaeli`de bugüne kadar yapılmış en prestijli konut sitesi olacağını belirten Sirmen, “Bu konutlarda gerçek residence hizmeti verilecek. Sitede yürüyüş parkurları, süs, yüzme havuzları, sosyal tesisler, 24 saat güvenlik sistemi olacak. Temel hedefimiz kaliteli malzemelerle, kaliteli bir yaşam sunmak. Casaba Residence`da daha inşaat başlamadan 40 kişi konut almak için sipariş vermişti” dedi.
 

FİYATLAR UYGUN
1+1 ve 3+1 şeklinde, 8 farklı tip olmak üzere toplam 21 blok ve 282 daireden oluşacak projede evler oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaya devam ediyor. Blokların hepsi bahçe kat, orta kat ve son kat olmak üzere üç kattan oluşacak. Kalitesi ve sunduğu imkanlara göre İstanbul`da 1 milyon dolara satılan lüks evlerdeki her donanımın kendilerinde bulunduğunu söyleyen Sirmen, kullanılan malzemenin markası ve kalitesine göre fiyatların son derece uygun olduğunu söyledi.
 

HIZLI BÜYÜYORUZ
Kocaeli halkına residence hizmeti sunacak ilk proje olma özelliği taşıyan Casaba Residence konutlarında duvar, parke, banyo ve mutfak dolaplarının hangi renk olacağına konut sahibi karar verecek. Murat Mustafa Satı İnşaat`ın sahibi Satı, “Seramik ve iç kapılar tüm evlerde standart olacak. Onun dışında evlerin iç duvar boyaları, dolap ve parke renklerini ev sahibi belirleyecek. Ayrıca isteyen konut sahiplerinin salonlarına şömine de takıyoruz. Casaba, her geçen gün hızla büyüyor”  diye konuştu.
 

YALITIM MEVCUT
Konutların radyajeneral temel sistemiyle kurulduğunu söyleyen Satı, “Konutlarımız depreme dayanıklıdır. Temel altı ve yanları su izolasyonu, komple ısı izolasyonu, bloklar arası yalıtım ve mantolama yapıldı. Bu sistem ses ve ısının dışarı kaçmasını önlenecek. Ses izolasyonu sözleşmemizde yoktu. Bunu da ekstra yaptık. Konutlarımızdaki her şeyde olduğu gibi banyo dolaplarımız da en kaliteli malzemeden olacak” şeklinde konuştu.


Konutlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.casabaresidence.com internet sitesine girebilir ya da 373 40 17-18 numaralı telefonları arayabilir.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ