KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
CASABA’lılar buluştu
CASABA’lılar buluştu
Güncel
18 Aralık 2011 Pazar 12:41
  • 2161
  • 1

CASABA’lılar buluştu

Sefa Sirmen ve bacanağı Mustafa Murat Satı’nın Köseköy’de yaptığı Casaba Residence’nin konut sahipleri, tanışma kokteylinde bir araya geldi

Eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı ve milletvekili Sefa Sirmen`in, bacanağı Mustafa Murat Satı ile birlikte Köseköy Askeri Kışlası bitişiğinde inşa ettiği Casaba Residence görücüye çıktı. Konut sahipleri ve alıcıları, düzenlenen tanışma kokteylinde bir araya geldi ve hazırlanan örnek daireleri gezme imkanı buldu. Kokteyle Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da katılarak, büyük bir bölümü tamamlanan Casaba Residence`ı gezdi.
 

ÖRNEK DAİRE GEZİLDİ
80 tanesi 121 metrekare, 202 tanesi 135 metrekare olmak üzere toplam 282 daire bulunan Casaba`da evlerin hepsi 3 katlı. Kaba inşaatı tamamen biten Casaba`da, ince işler de büyük ölçüde tamamlandı. Yapımı devam eden dairelerden bir tane 121 metrekarelik, bir tane de 135 metrekarelik iki daire, örnek daire olarak hazırlandı ve Casaba sakinlerine gösterildi.
 

SATIŞLAR SÜRÜYOR
21 blok bulunan Casaba Residence`de satış ve irtibat ofisi de konutların yapıldığı bölgede kurulu. Her gün ziyaretçi akınına uğrayan konutları gezdiren görevliler, konutlarla ilgili ayrıntılı bilgi veriyor. Casaba`da halen satılmayan sınırlı sayıdaki daireler 153 bin TL ile 187 bin TL arasında alıcı buluyor. Ayrıntılı bilgi almak isteyen müşteriler www.casabaresidence.com internet sitesine girebilir ya da 373 40 17-18 numaralı telefonları arayabilir.
 

YENİ BİR PROJE VAR
Daire satın alanlarla yapılan sözleşmede, konutların 2012 yılı kasım ayında teslimi taahhüt edilmişti. Ancak önümüzdeki temmuz ayında sitenin tamamen bitmiş olması, sosyal tesisleriyle birlikte hazır hale getirilmesi ve dairelerin sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Sirmen ve Satı, Casaba`nın ardından Bahçecik`te yapılacak yeni bir projenin hazırlıklarına başladı. Öte yandan Sirmen de Casaba`da yaşayacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ