KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Casaba’nın evleri kapışılıyor
Casaba’nın evleri kapışılıyor
Güncel
02 Kasım 2010 Salı 08:25
  • 9006
  • 8

Casaba’nın evleri kapışılıyor

Eski milletvekili ve eski Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen’in, bacanağı Mustafa Satı ile birlikte Köseköy’de yapacağı Casaba Residance’nin konut satışları dün başladı. İlk gün satın alma işlemi için 40 kişi protokol imzaladı

Sefa Sirmen`in bacanağı Mustafa Satı ile birlikte Köseköy mevkiindeki Askeri Kışla`nın hemen bitişinde inşa edeceği Casaba Residance konutlarının satışı dün başladı. Konutlar başlamadan 40 kişi konut almak için sipariş vermişti. Dün sipariş verenler protokol imzalamaya geldi. Satışlarla birlikte konutların temel atma hazırlıklarına da start verildi. Casaca Residance evlerinde 1+1 en küçük tip dairenin satış fiyatı 65 bin TL`den başlıyor. 125 metrekare 3+1 en büyük dairelerin fiyatları 125 bin ile 168 bin TL arasında satışa sunuluyor.
 

KALİTELİ BİR YAŞAM
Sirmen, bu fiyatların yüzde 25`inin peşin ödeme, geri kalanın ise banka kredisiyle 24 aya kadar vadeli taksitler şeklinde ödeneceğini söyledi. Bu fiyatların yılbaşına kadar geçerli olacağını belirten Sirmen, yılbaşından itibaren yüzde 30 zam yapılacağını da vurguladı. Casaba Residance`nin Kocaeli`de bugüne kadar yapılmış en prestijli konut sitesi olacağını da sözlerine ekleyen Sirmen, “Bu konutlarda gerçek residance hizmeti verilecek. Sitede yürüyüş parkurları, süs, yüzme havuzları, sosyal tesisler, 24 saat güvenlik sistemi olacak. Temel hedefimiz kaliteli malzemelerle, kaliteli bir yaşam sunmak” dedi.
 

EN FAZLA 24 AY
Satışların dün başladığı Cabasa Residance konutlarıyla ilgili bilgi veren Sirmen, “Casaba Residance konutlarını satın almak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyecek. Diğerlerini ise banka kredisiyle taksitlendirecekler. Alıcıyla yapılacak özel anlaşmalarla faizsiz vade seçenekleri de sunuyoruz. Site içindeki en lüks konutun eylül ayı satış fiyatı 168 bin TL. Casaba Residance projesinde, pek çok farklı konut seçeneği bulunuyor. Daireler sahiplerine en geç 24 ayda teslim edilecek. Gecikme asla olmayacak” diye konuştu.
 

CASABA`NIN MAKETİ
Kartepe Köseköy Dumlupınar Mahallesi Sabancı Caddesi üzerinde Askeri Kışla`nın yanındaki geniş arazi üzerinde yapılacak ve 320 konuttan oluşacak Casaba Residance`nin maketi de hazır. Yapılacak olan 21 blok arasından konut almak için satış ofisine gelenler hazırlanan makete hayran kalıyor. Sirmen konuklarına makettekinin aynısının inşa edileceğini söyledi. Casaba Residance ile ilgili satış ve irtibat ofisi de konutların yapıldığı bölgede inşa edildi. Konutlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen müşteriler www.casabaresidence.com internet sitesinden ya da 373 40 17-18 numaralı telefonlardan öğrenebilir.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ