KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çatalkaya tangoyla büyüledi
Çatalkaya tangoyla büyüledi
Güncel
05 Aralık 2011 Pazartesi 11:20
  • 2061
  • 3

Çatalkaya tangoyla büyüledi

Altı Nokta Körler Derneği ve Kocaeli Üniversitesi Dans Kulübü işbirliğinde düzenlenen tango gecesinde, dernek başkanı Pınar Çatalkaya dansıyla herkesi büyüledi

Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Altı Nokta Körler Derneği ve Kocaeli Üniversitesi Dans Kulübü işbirliğinde düzenlenen tango gecesi, KYÖD Sosyal Tesisleri`nde yapıldı. Oldukça renkli geçen etkinliğe ilgi yüksekti. İstanbul Tango Okulu eğitmenlerinden Murat Elmadağlı ve Özdem Kılınçkaya`nın dans gösterisi, muhteşem görüntülere sahne oldu. Kocaeli`den Dansanat ve Jadore Dans Okulu da tango gecesinde yerini aldı. Gecenin ilgi odağı ise Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Pınar Çatalkaya`nın tango şovu oldu.
 

GÖRMESEM DE YAŞIYORUM
Derneğe 2009 yılında üye olduğunu ve bu yıl başkan seçildiğini belirten Çatalkaya, “Görme engelli olmama rağmen, zevkle dans edebiliyorum. Tango yaparken bütün benliğimi dansa vererek, o anı görmesem de yaşıyorum. Beni dansla tanıştıran Hakan Ayaklı`ya teşekkür ederim” dedi. Dernek sekreteri Engin Aysu ise, “Önümüze çıkan bütün engelleri birlikte kaldıracağız” diye konuştu. Ardından Çatalkaya ve eğitmeni Ayaklı, muhteşem tango gösterisini sergiledi. Büyük beğeni toplayan Çatalkaya`nın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ