KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova Belediyesi’ne‘’HACİZ ŞOKU’’
Çayırova Belediyesi’ne‘’HACİZ ŞOKU’’
Güncel
05 Aralık 2012 Çarşamba 08:43
  • 1715
  • 1

Çayırova Belediyesi’ne‘’HACİZ ŞOKU’’

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı ve belediye meclis üyesi İlhami Bayrak Çayırova Belediyesi’ne gelen haciz ihtarnamesini açıkladı.
Çayırova Belediyesi`nin Aralık ayı meclis toplantısında gündem dışı söz alarak önemli açıklamalarda bulunan Bayrak, Çayırova Belediyesi tarafından zaman zaman yapılan açıklamada kullanılan makam araçlarının bir banka tarafından promosyon olarak tahsis edildiği öne sürülürken kiralık araçların aslında bir özel araç kiralama şirketinden kiralandığını ve bu hizmet karşılığı araç kira ödemelerin belediye tarafından zamanında yapılmadığı için Çayırova Belediyesi`ne Üsküdar 16. Noterliği tarafından çekilen ihtarname belgesini meclis toplantısında açıkladı.
 Açıklanan belge karşısından kaçamak cevaplar vererek konuyu geçiştiren Çayırova Belediye başkanı Ziyaettin Akbaş zor anlar yaşadı. 
Çayırova kamuoyu tarafından bu konunun yoğun bir şekilde tartışılmaya başlanmasıyla Çayırova Belediye başkanı Ziyaettin Akbaş`ın nasıl bir açıklama yapacağı kamuoyu tarafından merak ediliyor.
 
 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ