KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’daki vezneler bir araya toplandı
Çayırova’daki vezneler bir araya toplandı
Güncel
16 Aralık 2009 Çarşamba 13:59
  • 684
  • 0

Çayırova’daki vezneler bir araya toplandı

Çayırova Belediyesi’nin içerisinde hizmet veren vezneler yeni yerlerine taşınmaya başladı. Engelliler İş Merkezi’nde ayrılan yere ilk olarak İSU taşındı

İSU, PALGAZ, SEDAŞ ve PTT kurumlarının veznelerinin taşınması için hazırlanan 600 metre karelik alanın iç düzenleme çalışmaları sona erdi. Bir dönem Enişmer (Engelliler İş Merkezi) tarafından kullanılan 600 metrekarelik alanda tadilat yapılırken İSU ilgili yere taşınan ilk kurum oldu. Belediye hizmet binası içerisinde hizmet veren diğer kurumların tahsilat merkezleri de çalışma çerçevesinde yeni yerlerine taşınarak, hizmet vermeye devam edecek.
 

DİĞERLERİ DE TAŞINACAK
İSU Çayırova Bölge Müdürlüğü`nden sonra PALGAZ, PTT ve SEDAŞ tahsilat veznelerinin taşınmasıyla tüm ödeme alan kurumlar bir noktada toplanmış olacak. Belediye hizmet binası zemin katında kurumlardan boşalacak yerlere, yapılacak düzenlemeyle belediye birimleri getirilecek. Planlanan çalışmalar kısa bir süre sonra hayata geçirilmesi için ilk olarak ilgili kurumların yeni yerlerine taşınmaları bekleniyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ