KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Olaylı maçı kaybetti: 2-1
Olaylı maçı kaybetti: 2-1
Kocaelispor
04 Nisan 2010 Pazar 13:55
  • 6533
  • 6

Olaylı maçı kaybetti: 2-1

Kartalspor maçına özel bir hazırlık süreci geçiren Kocaelispor’da bir dizi talihsizlik yaşandı. Maçtan bir gece önce Emrah Kol, Metin Erol ve Serdar Topraktepe tedavi altına alındı. Kartal karşısına moral bozukluğu ile çıkan Kocaelispor umduğunu bulamadı

Kulübede kart yağmuru
Sezonun ilk yarısında İsmetpaşa Stadı`nda oynanan maçta Kocaelispor taraftarlarını tetikleyerek yeşil siyahlı camianın ağır ceza almasına neden olan Kartalspor taraftarları yine işbaşındaydı. Bu kez futbolcuları tahrik eden kartal taraftarları Serdar, Uğur ve Ercan`ın kırmızı kart görmesine neden oldu. Kocaelispor, rahat gittiği Kartal deplasmanında son dakika golüne boyun eğdi.


88`de golü yedik

Ev sahibi Kartalspor maça hızlı başladı. sağlı sollu ataklarla kalemizde gol arayan kartalspor 12. dakikada Tolga ile 1-0 öne geçti. Karşılaşmanın ilk yarısı bu skorla tamamlandı. 47. dakikada Kocaelispor, Ali Bayraktar ile beraberlik golünü buldu. 88. dakikada Tayfun`un golüyle kartalspor bir kez daha öne geçti. Galibiyet golünü bulan Kartalspor`da taraftarlar tahrikçiliğini bir kez daha konuşturdu.


Kulübeyi taşladılar

Sezonun ilk yarısında Kocaelispor taraftarlarını tahrik ederek 4 maç seyircisiz maç  oynama cezasına çarptırılan kocaelispor`da bu kez futbolcular tahriklere kapıldı. 88. dakikada gelen kartal galibiyet golünün ardından maç 7 dakika durdu. Kartal taraftarları yedek kulübesinde oturan futbolcuları tahrik etmeyi başardı. Ercan, Uğur ve Serdar kulübede kırmızı kart gördü. Bu sezon oynanan iki Kartal maçı da yeşil siyahlı ekibimize ağır bedel ödetti.MAÇTAN DAKİKALAR

MAÇ SONA ERDİ


7 dakika oynamammış süre işaret edildi


Sahada çıkan olaylar nedeniyle Kocaelispor`un yedek futbolcuları, Serdar, Ercan ve Uğur Daşdemir kırmızı kart gördü. Karşılaşma yeniden başladı.


Karşılaşmada olaylar çıktı. Maçın başından beri Kocaelispor yedek kulübesini taciz eden Kartal taraftarı, ikinci golünün ardından Kocaelispor`un yedek futbolcularına saldırdılar. Karşılaşma şuanda durmuş durumda.


Dakika 89:
Kartalspor Tayfun`un golüyle 2-1 öne geçti


Dakika 85:
Ali Cancun çıktı Adem oyunda


Dakika 83:
Ali Cansun sarıkart gördü


Dakika 81:
Gelişen Kartal atağında Yakubu ceza sahasına girmek istedi, Kocaelispor defansını zamandın müdahalesi büyük bir tehlikeyi önledi.


Dakika 76:
Kartalspor Kocaeli kalesine yüklenmek istiyor fakat Kocaelispor defans yerinde müdahalelerle buna izin vermiyor.


Dakika 74:
Kartalspor`da oyuncu değişikliği Emre çıktı yerine Tolga oyunda


Dakika 73:
Kartalspor`da oyuncu değişikliği Tolga çıktı yerine Muhamet oyunda


Kartalspor taraftarı Kocaelispor taraftarının olduğu bölgeye yabancı madde atıyor. Polis önlemlerini arttırırken aradaki tampon bölgeyi genişletti. Taraftarın saha içine herhangi bir müdahalesi yok.


Dakika 63:
Kartalspor atağında ceza sahası içinde top Uğur Daşdemir`in eline çarptı, Kartalsporlular`ın yoğun itirazına rağmen hakem oyunu devam ettirdi.


Dakika 61:
Kartalspor`da Okan çıktı, İbrahim oyunda.


Dakika 60:
Karşılaşmada tempo iyice düştü. Her iki takımda beraberliğe razı gibi oynuyor.


Dakika 59:
Kocaelispor`da oyuncu değişikliği Ercan çıktı, Ali Çamdalı oyunda. Onur çıktı, Uğur Daşdemir girdi.


Dakika 49:
Sağ taraftan gelişen Kartal atağında Aydın`ın ters şutu keleci Metin`de kaldı


Dakika 51:
Kocaelispor golden sonra oyunun kontrolünü eline aldı. Murat Hacıoğlu`nun vuruşunda top kalecide kaldı.


Dakika 46: Kocaelispor ikinci yarıya çok hızlı başladı. Soldan Ercan`ın ortasına Ali Bayraktar çok iyi yükseldi, vuruşunda top ağlara gitti. 1-1


İKİNCİ YARI BAŞLADI

İLK YARI SONA ERDİ

2 dakika oynanmamış süre işaret edildi


Dakika 41:
Murat Hacıoğlu ile gelişen atakta Onur`un pasında ceza sahası içinde topla buluşan Ali Bayraktar`ın vuruşu kalcide kaldı.


Dakika 33:
Ercan ceza sahasının önünde kaptığı topal hızla çıktı. Topu sağ tarafta Ali Bayraktar`a attı. Ali`nin şutunu kaleci güçlükle kornere çeldi.


Dakika 31:
Okan kaptığı topla hızla çıktı. Toga`yı topla buluşturdu. Tolganın sert şutu kaleci Metin`de kaldı
 

Dakika 28: Kartalspor`da  Mehmet`in ortasına Tolga vurdu top farklı şekilde auta çıktı.


Dakika 20:
Kocaelispor Ali Bayraktar`la kontra atağa çıkma istedi. Kartal defansı zamanında müdahale ile pozisyonu önledi.


Dakika 17:
Murat Hacıoğlu`nun kullandığı serbest vuruşta ceza sahasına yaptığı ortaya Ali Bayraktar çok iyi yükseldi, vuruşunda top az farkla auta çıktı.


Dakika 13:
Ani gelişen Kartalspor kontra atağında Yakubi`nin vuruşu kaleciden döndü, dönen topu önünde bulan Tolga`nın vuruşunda top ağlara gitti. 1-0


Dakika 12:
Kocaelispor`da Muratla gelişen atakta Ali Bayraktar ceza sahası dışından sert vurdu, top az farkla auta çıktı.


Dakika 8:
Kartal soldan geldi, Tolga'nın Ortasına Efecan vurdu, top kaleci Metin`de kaldı.


Dakika 6:
Kocaelispor`da Ali Bayraktar soldan bindirme yaptı. Ortasında Ali Cansun`un şutu kaleciden döndü, dönen topa Onur vurdu, top defansa çarpıp uzkalaştı.
 

Dakika 4: İlk ata Kartalspor`dan. Tolganın uzun pasında ceza sahası içinde Tayfun buluştu, Tayfun`un şutu defanstan döndü

Karşılaşmaya Kartalspor başladı


MAÇ BAŞLADI
 

 Kocaelispor taraftarı maçın başlamasına 10 dakika kala yoğun güvenlik önlemleri altında sahaya alındı

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ